Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti milyenek vagytok részegen?

Ti milyenek vagytok részegen?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jutott eszembe.Csak kíváncsi vagyok.Én (állítólag) elkezdem ordibálni az összes verset meg zenét amit ismerek.És beszámolók szerint egyszer eljátszottam hogy megszállt az ördög :'D

2016. dec. 11. 18:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nagyon hangos, és barátkozós. Sokat nevetek, néha ok nélkül. Bár az utóbbi józanon is megy...
2016. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Clay Morrow ***** válasza:
Nagyon lágy, álmos, gyenge vagy hiperaktív és verekedni akarok. Ez pedig ilyen 30 percenként változik.
2016. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Sírós xd mindenen elsírom magam..
2016. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mindenen nevetek :D
2016. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanolyan, mint józanul, csak kicsit kevesebb a gátlás, így beszédesebb, nyitottabb vagyok.
2016. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Majdnem teljesen ugyanolyan, mint józanul. A gondolkodásom nem változik, csak többet gondolok az életre s elkap a vágy, hogy változtassak (bár ez rossz periódusokban élből megvan józanul is). A felesleges gátlásaimat oldja, de abból eleve kb. semmi nincs :) Mindössze hangulatot ad, mint a sötét éjszaka, semmi különös.

Ha nagyon sokat iszom vagy nagyon rosszul keverve (kezdőként még előfordult), akkor egyszerűen elalszom (illetve azért hányok is, meg kell szabadulni a problémától). Sosem vetkőzöm ki magamból.

2016. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Depressziós és sírós. Mondjuk józanul is ilyen vagyok, csak akkor magamban tudom tartani, és el tudom játszani, hogy nincs semmi bajom. Részegen ez nem megy.
2016. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit csinálok, másnap megbánom :D
2016. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Először haverkodós showman Don Juan, utána pedig magamba fordulok és elalszom.
2016. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Vannak szintek. Ha csak be vagyok csiccsentve, barátkozom, meg "okos" leszek. Ha tovább iszom, nagyon érzelmetes. Az is rossz élmény lesz másnap, úgyhogy ritkán csinálok ilyet.
2016. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!