Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti milyenek vagytok részegen?

Ti milyenek vagytok részegen?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jutott eszembe.Csak kíváncsi vagyok.Én (állítólag) elkezdem ordibálni az összes verset meg zenét amit ismerek.És beszámolók szerint egyszer eljátszottam hogy megszállt az ördög :'D

2016. dec. 11. 18:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nekem is szinttől függ, de a társaságtól is.

Ha unatkozom bebambulok és elálmosodom. De jó hangulatban mindenen nevetek, random hülye dolgokat beszélek és azokkal is jófej vagyok akiket amúgy utálok. :D de ha vitára kerül a sor abban is nagyon lelkes leszek. Szóval lényegében olyan vagyok mint egy minden lében kanál idióta.

Aztán meg ha olyan ember közelében vagyok aki bejön elég flörtölősre fogom. :D pedig fel se tűnik.

Van hogy tele leszek energiával, fitkozni akarok és ugrálni. Mé minden fa meg ház tetejére felmászni.. :D

2016. dec. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Én barátkozósabb és hangos leszek. Mindenkit ölelgetek és mindenkinek azt mondom hogy imádom meg szeretem. Mindenen röhögök, még akkor is ha senki meg sem szólalt. Ha valaki beszól azt rögtön le akarom ütni lány létemre. Csetlek botlok mindenhol és még azon is röhögök. :D
2016. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is.:D
2016. dec. 12. 17:25
 24/25 anonim ***** válasza:

Az egyik pillanatban álmos vagyok, utána felpörgök és énekelek, random embereket ölelgetek.

Később akaratos leszek, végül sírok.

2016. dec. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Ha be vagyok csiccsentve, nyitottabb vagyok. Ha meg részeg vagyok, random ordibálok olyanokat hogy: elegem van a suliból meg hogy kapja be a tesitanár

Egyszer volt nagyon durva, hogy felmentem a zenéhez, megvártam hogy a tetőponthoz jusson és lehalkítottam és elordítottam magam hogy GHECIRE EÜTÖTT A KEVERT PIA WHAAAAAAAA

Általában bulik után egy héten keresztül mindenki úgy köszön nekem ha meglátnák a folyosón hogy WHAAAAAA

UI: a végére mindig elmegy a hangom lol

2018. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!