Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti milyenek vagytok részegen?

Ti milyenek vagytok részegen?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jutott eszembe.Csak kíváncsi vagyok.Én (állítólag) elkezdem ordibálni az összes verset meg zenét amit ismerek.És beszámolók szerint egyszer eljátszottam hogy megszállt az ördög :'D

2016. dec. 11. 18:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Alapból kommunikatív vagyok, de részegen mindenki a barátom, idegenekkel is lespanolok minden gond nélkül :-D Mosolygok, hangosan énekelek minden számot ami szól :D

20/L

2016. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha nem tudom gond nélkül kimondani,hogy: a moszkvicsslusszkulcs szinte létszükséglet, azonnal hazamegyek. :)
2016. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Még nem voltam részeg, szóval nem igen tudom, de közel voltam már hozzá, de azért még teljesen tudatomnál voltam, szóval pityókásnak mondanám:D Na mindegy, a folyamat így megy: először kötetlenebb leszek mint amúgy, azaz többet dumálok, mondanám hogy még perverzebb leszek (kizárólag viccek terén:D), de ital nélkül is tudok nagyon perverz lenni, szóval ez nem ettől függ. Amikor meg már kicsit jobban beütött, akkor teljesen elhagy minden energiám és bealszom amíg ki nem megy egy kicsit:D
2016. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én is először nagyon okos vagyok, barátságos, mindenkinek az összes problémáját megakarom oldani és pszichológusnak képzelem magam, utána pedig átkattan valami és az iszonyú büszke vagyok arra amit elértem az életben fázisból átbukok az életem egy rakás ... és még mindig az exemet szeretem fázisba.. Na ilyenkor vagy lefeketetnek aludni vagy bőgni fogok az est hátralevő részében.
2016. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Először jó kedvem van, nevetek, majd magamba fordulok és meg se szólalok. Amikor meg be vagyok szívva, mindig az utóbbi. Akkor velem nem lehet beszélgetni. :D
2016. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Párom szerint, vigyorgás és olyankor rettenetesen szeretem, majd alvás. Ja és egy szál gatyára vetkőzök, úgy alszok, akár egy megterített asztalon is, vagy árokparton.
2016. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Teljesen magam vagyok... sajnos. Kicsit talán lazább, vidámabb.

Jól bírom a piát.

2016. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Jöhetnek még :D
2016. dec. 11. 21:12
 19/25 anonim ***** válasza:
Soha nem leszek részeg, már rég kinőttem ezekből..
2016. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Fuu hat elég durván beporgok először nagyon kapom mindenkit megölelgetek és egyfolytába röhögök,aztán szetszedek mindent magam körül nem török csak lehajingalok néhány dolgot,smarolok a fiú barátaimmal amit megbanok másnap,néha egy lánnyal is ha lesmarol mert ilyenkor nem fogom fel mi történik össze vissza ugrálok és a földre rogyok ahol tovább fetrengtek.imadok részeg lenni;)
2016. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!