Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól tettem, és normális, ha...

Jól tettem, és normális, ha ezek után nem tudok leállni ilyen emberekkel jópofázni?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akivel elég jó barátok voltunk. Aztán suli vége fele, valahogy a barátságunk tönkre ment. Olyan emberekkel kezdett el haverkodni, akiket előtte utált és kibeszélt. Aztán mindig az ő társaságukban lógott, engem ekkor lenézett, azokkal együtt akikkel lógott, és ilyeneket vágott a fejemhez mikor négyszemközt voltunk akkor is "Biztos tévedés volt, hogy téged felvettek az X iskolába.". "Új iskolába biztos nem olyan emberekkel fog barátkozni, amilyen te vagy.". Eltelt 6 év. Azóta nem találkoztunk. Nem rég találkoztam vele, véletlenségből, elkezdett mosolyogni, és előre köszönt nekem, amint beléptem abba a bizonyos helységbe, én csak közömbös fejet vágva visszaköszöntem neki, és kezet fogtam vele, aztán otthagytam.
2016. dec. 12. 00:26
 1/4 A kérdező kommentje:
jó pofizni*
2016. dec. 12. 00:32
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még azért is büszke lehetsz magadra amiért képes voltál kezet fogni vele. Bár régen volt, attól még paraszt volt, és mivel nem kért azóta bocsánatot és nincs jele annak hogy megváltozott. Úgyhogy normális. És nekem is vannak ilyenek az életemben, de nem fogok jópofizni velük évtizedek múlva sem mert egyszerűen nem méltók rá.

:)

2016. dec. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szóval mivel nincs jele változásnak nem is kellett volna máshogy viselkedned.*

És bár ahogy mondtad előre köszönt, én még így is megértem hogy nem tudtál mosolyogni is neki.

2016. dec. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő már nem is emlékszik rá, miket mondott, így aztán nem réti, hogy most miért voltál ilyen mufurc vele.
2016. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!