Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni ebben az esetben?

Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy képzésre jártam és ott megismerkedtem egy lánnyal valahogy már az elején is szimpatikus volt mikor beszélgettünk látszott hogy egy hullámhosszon vagyunk. Viszont ő otthagyta a képzést és már nem is szoktam vele találkozni. Azt vettem észre hogy egyszerűen hiányzik és ha ez nem lenne elég sokszor vele is szoktam álmodni. Ha fent van facebookon folyton azt várom h keressem nehezen birom ha nem beszélünk . Ha meg beszélünk akkor mintha sokkal jobb kedvem lenne. Miért van ez. Mit csináljak. Egyébként senki se mondha h szetelmes vagyok mivel az kizárt egyébként is én lány vagyok és a fiúkat szeretem. Nem tudom h volt-e valaki ilyen helyzetben . Ha valaki ad valami jó ötletet akkor azt megköszönném.

2016. dec. 17. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki legközelebb facebookon, hogy szívesen vennéd, ha esetleg többször tudnátok beszélgetni, v. barátkozni. Mit veszíthetsz vele? Vagyd hívd meg valahova csak úgy beszélgetni...
2016. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Még átgondolom hogy mi legyen .
2016. dec. 17. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!