Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan védjem meg a legjobb...

Hogyan védjem meg a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járunk mindketten a barátnőmmel (nyolcadikosok vagyunk) és szegény túlsúlyban szenved. Sajnos elég unintelligens csapattal áldott meg az ég minket, ezért nap mint nap érik atrocitások mind a súlya és mind az ebből kifolyólag kialakult önbizalomhiánya miatt. Komolyan nem értem. Egyik nap is kosaraztunk tesin, és a barátnőm nagyon szeret kosarazni, csak nem tud olyan jól mint a nagyszájú, menő sportoló lányok. Nemhogy becsülték volna hogy ilyen súllyal ő a legaktívabb és a leglelkesebb, helyette kiröhögték hogy 'jajj de béna'. Persze azóta már nem mer sehol kosarazni (Eddig az apukájával járt vasárnaponként kosarazni, de ez nagyon letörte) De a hab a tortán (mert nem alázták meg még eléggé) hogy az eset után aláírást kértek a 'kosárcsodától'. Mondjuk ez csak egy példa volt arra hogy szegénynek mit kell átélnie. Mit csináljunk hogy ne bántsák?
2016. okt. 8. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Másik suliba nem tud átmenni?
2016. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj hogy nincs közelebb sulija (a legközelebb 1 órára van). Csak az a baj hogy teljesen tönkreteszik, bár szerencsére mindjárt gimi^^ Bár nem tudom hogy miért kell bántani, nála tündéribb, kedvesebb, segítőkészebb embert még nem láttam (nem elfogultságból mondom tényleg a légynek nem tudna ártani). Hiába próbálom megértetni vele hogy ezekkel a tulajdonságokkal messze értékesebb ember azoknál akik szekálják (ráadásul míg ő nagyon okos, és tök értelmes dolgok érdeklik, addig a 'kedves osztálytársaink' hát khmm.. nem valami IQ bajnokok) nyilván nem tudom elfogadtatni vele ezt a nyilvánvaló tényt. Mondjuk hát tudom hogy mondani könnyű :(
2016. okt. 8. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Kitartás a gimiig... Onnantól minden más lesz ;)
2016. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik azt mondják, hogy a középiskola jobb ebből a szempontból, téved. A nagyszájú, empátia nélküli, "menő vok" gyerekek megtalálhatók a 14-16 éves korosztályban is, és ők középiskolások, tehát nem, nem biztos, hogy jobb lesz.
2016. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-esnek igaza van, nem biztos, hogy jobb lesz, de reménykedni lehet.

Én 17 éves vagyok, tizenegyedikes, és nálunk is vannak idióta, bunkó parasztok, nem is kevesen.

2016. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Őszintén? Ez gimiben nem lesz kevésé rosszabb. A barátnődnek alapvetően egy normális súlyra kéne lefogynia, mivel egyrészt a kövérség nem iss egészséges és céltáblát is csinál önmagából, mert bizoy kinézik az ilyenért az embert, rosszindulatú emberek mindenhol vannak. Ez ellen se te, se senki nem tudja megvédeni.
2016. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rosszindulat nélkül írom: vagy tanulja meg megvédeni magát, vagy fogyjon le. De ha túlsúlyosként sosem szól vissza, akkor mindig bántani fogják.Tudom, mert átéltem. Mai eszemmel már szájon vágnám a legbunkóbbat és szavakkal vérig sérteném az összes többit... soha többet nem csúfoltak volna.
2016. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Roszzindulatú emberek mindig is lesznek. Te annyiban tudod segíteni, hogy mellette maradsz és hiszel benne. Akkor lehet, hogy nem hallgat majd annyira a beszólásokra.
2016. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maradj a barátnője, ez mindennél többet ér most neki.
2016. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Yellowbanane1012 válasza:
Ha rátenne egy lapáttal, hogy pl. Oh, igen, a plusz kilok csak valasztas kerdese. Viszont az, hogy te k rva hu*ye vagy, nem opcio hanem a vedjegyed. Vagy en nem tudom neked milyen a lelkivilagod, de en IGY vagyok boldog. A megerositesre szamitanak a legkevesbe. Azt hiszik majd tagadja meg hasonlok, de ez meglepne oket. Te annyit tehetsz, hogy ott allsz mellette, vagy segitesz a beszolasban esetleg az ilyen helyzetekre gyakorolsz vele. Nem a legjobb tanacs, de amikor en voltam 8. - os, azert cikiztek , mert megmertek velem tenni. Csak egyetlen egyszer kellett ugy kiallnom magamert, hogy nem csak beszoltam, hanem miutan anyazott be is utottem neki egyet. Utana egy szavuk nem volt. Mas iskola nem jo dontes. Nem megfutamodni kell, hanem a sarkara allni es nyilvanosan olyan kemenyen beszolni a kis bekepzelt hejcegnoknek, hogy tobbet ne legyen kedvuk csesztetni. Csak keressetek meg a gyengepontjukat. A baratnod meg az o "tulsuly" gyengepontjat tegye az erossegeve, hogy nyilvanosan is elfogadja azt... Igy mar nem lesz az Achilles sarka ;) 22/L
2016. dec. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!