Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lettem ilyen? Miért...

Miért lettem ilyen? Miért nehéz barátra lelnem?

Figyelt kérdés

Nos..egy 18 éves céltudatos fiú vagyok de amennyire cél tudatos annyira magányos is..

Általános iskolában sok barátom volt,sok emberben megbíztam.Aztán jött egy két nagyobb csalódás mind baráti mind szerelmi oldalról.Fel kerültem középiskolában(hozzá teszem általánosban 3-4 míg szakiskolában 2-es tanuló voltam) Szóval szakiskolában és általánosban még voltam barátaim,aztán egy nagyon nagy változás történt az életemben,le tettem a bulikról,a dohányzásról,elkezdtem tanulni,művelődni,közösségi ember lettem,adomány kiosztásokban veszek részt,segítek mindenkin akin csak tudok és ahogy a lehetőségeim engedik,le beszélni rossz dolgokról vagy épp lelkileg segíteni stb. Komoly céljaim lettek,szeretnék az emberek segítségére állni(mentő vagy rendőr szak terület) és szeretnék egyetemre menni,ebből adódik hogy rengeteget tanulok(2 éves intenzív tagozaton vagyok,jövőre fogok végezni) én vagyok az osztályban az egyik legjobb tanuló kb 4,4-4,5-ös átlagom van és ez azzal jár hogy sokat tanulok,nincs barátnőm stb. Barátaim is alig vannak akik vannak azok közt nincs olyan hogy legjobb barát.Félek valakit annyira közel engedni hozzám hogy mindent elmondjak neki,de vágyok már egy igaz barátra ettől függetlenül. Vágyok már újra egy barátnőre(9 hónapos kapcsolatomnak lett vége 7-8 hónapja) de valahogy nem megy..túl elfogultnak érzem magam ez iránt vagy nem is tudom,nehéz megfelelő szavakat találni.Remélem valaki ebből a zűrös szövegből érteni fogja a lényeget...



2016. dec. 23. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek :D, csupán annyi a különbség közted és köztem, hogy ami nálad most új, az nálam mindíg is alap volt és nekem is ezek a problémáim amiket itt le írtál, hogy miért lettél ilyen?, meg mért nehéz barátra lelned?, haverokat könnyű találni barátokat már nem is olyan könnyű, igaz? gondolom, akiket te barátnak tarottál, most nincsenek sehol :'D, velem is ez van és gyötőr, segíteni nem tudok, de nem vagy ezzel egyedül, na de, hogy miért lettél ilyen? ezt magadnak kell tudnod, gondolom nem voltál elégedett magaddal és most kihozod magadból a legtöbbet én erre gyanakszok :)amúgy én szintén 18 éves és fiú vagyok viszont már nem vagyok céltudatos, vagy nem is voltam..rohadt sok csalodást ért és kicsit halotnak érzem magam :'), mindegy én kitartás és sok jót kívánok neked :D, meg egy tanácsot adok, légy nyitott viszont csak ésszel
2016. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia háth szerintem keress magadnak egy hobbit is pl járj le kondizni ott is ismerkedhetsz emberekkel meg jót tesz. :D Meg nem nehéz barátkozni pedig csak lehet rossz helyen keresed. Barátnő témába meg egyszer úgyis lesz akibe megtalálod a közöset csak keresni kell. :D Még nekem is. xD
2016. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!