Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek "komolyabb"...

Miért nincsenek "komolyabb" baráti/haveri kapcsolataim?

Figyelt kérdés

Nem túl rég ráébredtem egy dologra. Arra hogy az általános és a gimi után egyetlen olyan barátom sincs akinél az "1. helyen állnék". Lehet hülyén fogalmazok de ez a lényeg. Mostani szilveszter előtti napok is csak erre ébresztenek rá. X elmegy ide, y elmegy z vel valahova, egy 3. ismerősöm házibuliba megy.... stb. én meg maradok otthon.


Egyszerűen nem értem mit ronthatok el hogy senki nem akar velem lenni. Mit csinálok ami rossz? Mit teszek amit mások nem? Vagy az egész csak véletlen műve lenne és még nem találtam meg az igazi barátot mint egy szerelmet?


Szerintem nincs olyan kérdés ami jobban foglalkoztatna most ezeknél.


19/F



2016. dec. 24. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valahogy a középsuli után nekem is "elkoptak" a barátaim, a munkahelyi kapcsolatok meg már valamiért nem olyanok...

De hát ilyen az élet.

2016. dec. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam is így van , lehet hogy nincs szerencsénk , de az is lehet , hogy majd későbbiekben találsz olyan embert aki számodra az 'elso helyen van' , próbálj nyitott lenni , es laza , ne gorcsolj ra ezekre , en is most ezt próbálom :) boldog karacsonyt !:D
2016. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha van kedved beszélgetni írj :)
2016. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem több mindenki is volt már aki számomra az "első helyeken" lett volna. Én soha nem voltam még senkinek szerintem, de majd hátha.... csak rossz érzés hogy mindenkinek van egy csomó haver/barát... nekem meg egy igazi sincs.
2016. dec. 24. 18:25
 5/11 anonim ***** válasza:
melyik megyében laksz?
2016. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, írj nyugodtan ha gondolod 19/F
2016. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Na, én is ebben a cipőben járok. Nincs senkivel szilveszterezni, de úgy egyáltalán akármi mást csinálni sem. Középiskolában csalódtam egy "barátban", csak kihasznált. Azóta valahogy már nem is izgat.

Írj ha gondolod, meghallgatlak szívesen.


20/F

2016. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sajnos hasonló helyzetben vagy, mint én, bár én nagyjából tudom is az okát. Bennem is pár napja fogalmazódott meg ez a probléma, látva hogy szobatársamat darabokra tépik, mert mindenki akarja őt szilveszterre. Az oka pedig az, hogy nehezen vagyok képes megnyílni embereknek (jó, egy kicsit lehet ennél összetettebb), bár elég sokat beszélek. Így rengeteg haverom van, de általában mindegyik szrik a fejemre. Ha gondolod beszélgethetünk a "hibáimról", amik eddig vezettek :D
2016. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Középiskola után nehéz igaz barátra lelni. Be kell érni a gyerekkori barátokkal. Ennek evolúciós okai vannak. Ilyen korban ugyanis már elsősorban a párválasztás, az utódnemzés a férfiember "dolga". A reprodukció időszak végén, 40 fölött aztán megint valamivel könnyebb lesz barátot találni.
2016. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-asnál a pont, ő legalább saját magát észrevette.


A többi még ennél is szánalmasabb és a legszebb, hogy "nem értik" miért alakult ki ez? :D

2016. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!