Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan kaptam a letolást?

Jogosan kaptam a letolást?

Figyelt kérdés
Csak szimpla véleményekre lennék kíváncsi a mostan elmesélt történetemre. Nos hosszú ideig külföldön dolgoztam és hazatérve felkerestem az egyik régi cimborám, hogy fussunk össze és igyunk egy-két sört hazajövetelem alkalmából. Amit tudni kell a barátomnak élettársi kapcsolata van. Történetem a kocsmába kezdődik ahol találkoztam a barátommal karácsony napján és hát megittunk vagy négy sört fejenként, de unalmasnak és drágának is találtuk a helyet ezért hát jött az ötlet, hogy a havernak van otthon egy üveg itala amit a tiszteletemre kibontana. Le is mentünk hozzá ahol röpke perc alatt el is pusztítottuk a kis üvegnyi italt. Utána mind ketten úgy láttuk, hogy kéne még valahova menni ezért hát útra kerekedtünk és ismételten meglátogattunk egy kocsmát ahol tovább folytattuk az italozgatást. Olyan este 9 fele pedig elbúcsúztunk egymástól. Másnap jön egy bejövő ismeretlen szám ami nem akárki volt az élettársa aki elég durva megjegyzésekkel illette a fejem. Idézek pár mondatott belőle: Nem ilyennek ismertelek meg a párom hót részegen jött haza, egész este a pofáját kellet hallgatnom. Miattad vesztem vele össze. Nem első esett hogy ittasan érkezik meg ha veled megy el bulizni. Egész napra eltüntetek. Milyen érzés lenne ha ezt velem tennék meg? Pont karácsony este. Nos ez a velem mindig ittasan tér haza az 1 évbe ha 3x. Ergo szégyelljem magam, hogy a párját berúgattam karácsony este. Nos én többszörös bocsánatkéréssel reagáltam falfehéren a beszélgetésre és ígéretet tettem neki, hogy ilyenre alkalom többször nem lesz. Érdekelne a véleményetek, hogy jogosan kaptam a letolást vagy a lány reagálta túl a dolgot.

2016. dec. 26. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Te is hibás vagy..
2016. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A baratod felnott ember, arrol, h pial, egyedul o tehet. Felnott ember soha nem mas miatt rug be. Jogosan volt ideges a csaj, en is az lettem volna, de nem rad, hanem az elettarsara.
2016. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én személy szerint zokon vettem egy kicsit, de nem szóltam bele a letolásba. Hanem emelt fejjel nyeltem le minden mondatát. Teljes mértékbe tisztába voltam avval hogy neki ez milyen rosszul esett, de gyerekesnek találtam ezt a telefonon felhívlak és jól megmondogatom neki. Se a kezét nem fogtam, se nem csaltam, és a szájába se töltöttem az alkoholt.
2016. dec. 26. 22:59
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Eleve nem rángatok el senkit karácsony estéjén a párja mellől, csak azért, mert egyedül uncsi leinni magam, ugyebár...Gyerekes meg az lett volna, ha csak sértetten duzzog, és nem közli, mi baja van. Nyilván a haverodnak is megmondta a magáét, nemcsak neked.
2016. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem rángattam el! Bizonyára olyan meggyőző lehettem, hogy nem volt képes nemet mondani és áttenni egy másik napra ... Ő hívott ki nem pedig én. Én csak ígéretet tettem neki és felkerestem :) De ugyan mind egy már csak érdekeltek a vélemények.
2016. dec. 26. 23:14
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

Karácsonykor nem tukmálom rá magam senkire, hanem a családommal otthon ünneplek.

És ha már volt ebből probléma (egy évben 3x is) akkor pláne két sörnél nem innék többet a sráccal, ha ennyire nem bírja. Mindenki másképpen bírja az alkoholt, és ha te bírod jobban, akkor neked illene vigyázni a másikra. De az illem úgy néz ki a leírásodból, hogy nem az erősséged!

És még itt hisztizel a gyakorin...

2016. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem :) Hát akkor egy szar alak vagyok, hogy nem zavartam haza. UI: Haza ment a saját lábán nyíl egyenesen. Jó kedvig ittunk nem pedig a hányásunkba fetrengtünk.
2016. dec. 26. 23:38
 8/11 anonim ***** válasza:
10%

"Jó kedvig ittunk"


Kinek a jó kedvéig? A barátnője jókedvéig, vagy a te jókedvedig???

És ha másnapos lett, még a következő napjukat is sikerült elbaltáznod!

2016. dec. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a barátod felelőssége. Nem kirángatásról, leitatásról, csábításról van szó mivel esetünkben nem egy gyerekről beszélünk hanem egy felnőtt emberről aki úgy döntött karácsony napján elmegy a barátjával, és jól berúg. Kényszer nem történt, ezekután amit csinált az saját felelőssége. Hogy te karácsony este berúgtál és nem otthon ültél a famíliával ahhoz meg a barátnőjének semmi köze, akkor sem ha a haverod társ volt ebben.
2016. dec. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát azért karácsony napján kocsmázni menni nem a legjobb döntés. Igaz, hogy a nőnek inkább a párjára kellett volna mérgesnek lennie, nem rád, de hát mégiscsak te most jöttél haza és ez egyfajta érzelmi zsarolás a barátodnak akkor is ha nem ez volt a célod. Hogy mondhatna nemet a barátjának akivel ki tudja mióta nem látták egymást? Nem karácsonykor kellett volna felhozni ezt az iszogatás dolgot az az igazság.
2016. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!