Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy definiálnád magadnak (!...

Hogy definiálnád magadnak (! ) a "barát" szót?

Figyelt kérdés
Kit tekintesz barátnak? Akivel naponta találkozol? Vagy csak hetente? Vagy még ritkábban? Akivel mondjuk a munkahelyeden vagy de magánéletben soha nem jártok össze? Mikor mondod valakire hogy ő a barátom? És mi választja el attól hogy mondjuk csak "ismerős"? Ha Facebookon bejelölted? Vagy mikor?

2016. dec. 29. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én legjobb baratnőm több ezer kmre él tehát egyszer találkozunk egy évbe. Telefonon beszélünk 2szer egy hónapban 2-3 órákat mindig és fbon irogatunk majdnem napi szinten. Hogy miert tartom a legjobb barátnőmnek? Azért mert tudom hogy sose ítélne el akármit csinálnék de biztos hogy megmondaná a magáét mert nem csak jópofizunk egymással. Tudom hogy a titkaimat mindig megőrzi és hogy mindig számíthatok rá. Én így definiálnák egy igaz barátságot.
2016. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Baratom az, akivel kolcsonosen megbizunk egymasban, akivel meghallgatjuk egymas oromet es banatat, akivel feltetel nelkul segitunk egymasnak, ha szukseges, es akit akar ejjel haromkor is felhivhatok, ha bajban lennek.

Facebook: kizart

Ismeros: akit latasbol vagy munkahelyrol ismerek, koszonunk, hogy vagy, ennyi

Haver: akivel akar kozos program is adodik, de "titkokat", bizalmas dolgokat nem kotok az orrara


Ismerek kb 1000 embert, abbol kb 10 a haver, es 1 a barat.

2016. dec. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem találkozunk, csak nagyon ritkán, ezek afféle ünnepi alkalmaknak számítanak. A kölcsönös szeretet, tisztelet, törődés az, ami barátsággá teszi a dolgot, nem az, hogy mennyi időt töltünk együtt.
2016. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem attól függ, hogy milyen gyakran találkozunk. Ha elég közel állunk egymáshoz, hogy személyesebb témákat is meg merjünk egymással osztani (kölcsönösen), akkor barátnak tartom az illetőt.

Ha csak ilyen felszínes dolgokról beszélünk, mint a filmek, zene, kaja, pia, munkahely, időjárás stb., akkor nem barátom, akkor sem, ha naponta látom.

2016. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha meg merek beszelni vele szemelyes dolgokat. Legjobb baratnommel mondjuk minden nap talalkozunk, de azota tartom legjobb baratnomnek, miota elmondok neki majdnem mindent. Van olyan baratom, akivel nem talalkozom minden nap, nem is beszelunk minden nap, de mindent tud rolam es van olyan is, aki nem tud szinte semmit, de merek vele beszelni ilyen dolgokrol.
2016. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!