Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok képtelen barátság...

Miért vagyok képtelen barátságokat kötni?

Figyelt kérdés

A legelején általában nagyon jól eltudok beszélgetni, persze a megfelelő ember is kell ehhez :D

De aztán hamar megunok, kiábrándulok mindenkiből. Gyerekkori barátságom már egy sincs.

Más is van így?


2016. dec. 29. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A miértre nem tudok válaszolni, de így vagyok én is vele :\. Nekem sem maradt gyerekkori barátságom, csak talán egy "fél", de akit gyerekkorom óta ismerek azzal sokkal jobban eltudok beszélgetni, valahogy a hibáit jobban elfogadom.
2016. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nen találkoztál még hozzád passzolóval.

Légy türelmes s tanulj. Majd élet adni fog lehetőséget. ))

2016. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemed és korod?
2016. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na látod ezzel én is ugyanígy vagyok :/ Gondolom azért lehet ez, mert ugye a legelején még vannak témák, amiket ki lehet vesézni, jól el lehet lenni a másikkal és van az a pont, ami után már kezdünk kifogyni ezekből a témákból és elkezdődnek a sablonos beszélgetések, amik nem túl izgalmasak és emiatt általában rosszabb esetben megszakad a másik féllel a kapcsolat, vagy legalábbis alábbhagy az érdeklődés iránta :/


Ez nem csak az emberekre igaz, hanem bármilyen dologra.. Ebben nagy szerepe van a kezdeti lelkesedésnek is, mert az képes egyfajta löketet adni az embernek.. Ez az, ami egyre inkább csökken..

2016. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert csakúgy közös célok meg programok meg ismerősök nélkül nehéz beszélni kettesben sokáig. Ált jó eljárni valahova, meg új emberekkel beszélgetni, kitalálni valami közös célt. Nyilván akivel van tucatnyi közös ismerősöd meg élményed több dologról tudsz beszélgetni úgy h időnként eljártok új helyekre is meg megismertek új embereket, mint semmit nem csinálva kizárólag beszélgetve kifogyva a közös témákból vagy erőltetve a beszélgetést.
2016. dec. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!