Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan aki gyerekkorába...

Van itt olyan aki gyerekkorában sokat költözködött, és nem tudott emiatt barátságokat kötni, ha igen hogy élted meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sokat költöztem,igazából néha sikerült barátságokat kötni mert alapjáraton nagyon barátkozós voltam és ezért inkább azt kellett megélnem hogy végük szakad..viszont a vége felé kicsit tönkretett és akkor már tényleg az volt hogy nem ment már annyira a barátkozás..ebből az lett hogy kicsit befeléforduló lettem meg sokat voltam egyedül és kicsit megviselt.Pár éve viszont egy helyen élek és rendbe jöttek a dolgok,túl kellett csak élni,minden csak átmeneti,ne felejtsd el :) Egyébként én barátkoztam a neten is,az kicsit segített.
2016. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, de nem érdekel(t) a dolog. Fölös leragadni egy helyen, egy embernél.
2016. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én 12-szer költöztem életem során(4 városban laktam).én is nagyon könnyen barátkoztam mindenkivel.A sok költözés megtanitott beilleszkedni újabb és újabb közösségekbe,de amint elköltöztem egy helyről többet nem érdekeltek az akkori emberek.jöttek új emberek.el nem tudom képzelni,hogy egyesek,hogy képesek leélni egy helyen akár az egész életüket.Totál be vannak gyöpösödve,beszükült gondolkodás jellemző rájuk.

nagyon nekem sincsenek barátaim,de különösebben nem izgat.pont úgy gondolom ahogy a 2.válaszoló.

2016. nov. 5. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!