Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik itten Gyakorin tudtak igaz barátságokat kőtni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de itten nem, max. itt
2016. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kötöttem több barátságot is, sőt a barátnőmet is itt ismertem meg egy beszélgetés után több is kialakult :)
2016. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen ,sok tesó van innen.
2016. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Volt egy, akivel évekig nagyon jól megvoltunk, de végül egyoldalú vált az egész kapcsolat. Konkrétan tojik rám, talált magának jobb társaságot. Így meg nem láttam értelmét annak, hogy tovább erőltessem a dolgot, még ha nagyon hiányzik is.

Egy másikkal személlyel meg fél éve ismerkedtem meg szintén itt. Hogy mi lesz belőle, az jó kérdés.

2016. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen egyik legjobb barátom itt irt ram eloszor
2016. aug. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátot sikerült, de online tartjuk csak a kapcsolatot.
2016. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos még nem sikerült egyszer se tartós barátságot kialakítani itt, pedig jó lenne.
2016. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem volt,akivel évekig tartottuk a kapcsolatot. mára már nem.de lehetséges,csak kicsi rá az esély
2016. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Próbáltam párt találni, barátokat találni, de semmi. A legutóbb egy lánnyal jártam így pár napja, aki erősködött, hogy beszéljünk Facebookon inkább mire aztán felvettem és bacott visszaigazolni.


Hihetetlen, hogy nekem még online sem megy az ismerkedés...

2016. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából minek is tituláljam a dolgot, de van egy pár fős csoport innen, szerintem lassan 1 éve boldogítjuk egymást, majdnem napi szinten beszélünk, ha nem is feltétlen igaz barátságok vannak itt, de jól elvagyunk és megbízhatunk egymásban, szóval simán esélyes lehet neked is.
2016. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!