Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a barátaim...

Mit csináljak ha a barátaim nem hisznek nekem?

Figyelt kérdés
3 éve van barátnőm és tavaly miatta kihagytam a haverokkal a szilvesztert, így alakult. Most elintéztem, hogy a haverokkal tudjak szilveszterezni, minden meg volt. Azonban Súlyos veseproblémám lett ami miatt szedem a gyógyszert és a betegség és a gyógyszer miatt sem ihatok és néha olyan görcsök kínoznak amitől mozogni nem bírok. Azt hiszik a haverok, hogy füllentek, hogy papucs vagyok és csak kitalálom. Nekem ez már nagyon kínos.
2016. dec. 30. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Lecserélni a haverokat?

Mert ezek csak haverok.

A barátok nem így viselkednek.

2016. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura haverjaid lehetnek hogy egy egészség ügyi probléma miatt cikiznek. Mondd el nekik hogy milyen következményei lehetnek annak ha iszol. Ha nem mész el erre a bulira és csesztetnek érte akkor meg hagyd rájuk nem kellenek neked ilyen idióta barátok
2016. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most barátaid vagy haverok? Mert ha barát, akkor nem azt nézi, hogy nem mész velük szilveszterezni, hanem azt, hogy beteg vagy és gyógyulj meg, hogy ne legyen nagyobb bajod.

Ha nem hisznek Neked, akkor nem feltétlenül barátok - csak haverok...

2016. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak van valami papírod a betegségedről. Gyógyszert is meg tudod mutatni, neten utána lehet nézni hogy mire írják fel. De régen rossz, ha ilyesmit bizonygatni kell, ezek furcsa barátok.
2016. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!