Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 17 éves vagyok, nem szeretek...

17 éves vagyok, nem szeretek bulizni, inni, cigizni egy magamhoz hasonló társaságot keresnék! Hogyan tudnám ezeket az embereket megtalálni?

Figyelt kérdés

Szüleim világ életükbe úgy tanítottak, hogy ne igyak,ne cigizzek, és ha még bulizok is azt is mértékkel, de én mint mondtam nem az én világom, a dohányzást gyűlölöm, még életemben nem ittam egy csepp alkoholt sem, meg nem is akarok, mert a véleményem az hogy lehet alkohol nélkül boldog életet élni. A Bulizást meg hagyjuk is mert nem vagyok rá vevő...

Mivel én nem vagyok egy éjszakai típus már ha értitek mire gondolok, inkább egy magamhoz hasonló társaságot keresnék aki szeret Sétálni,Kirándulni/Túrázni,Bowlingozni, Esetleg Grillezni egymásnál, szóval értitek én ilyen személyeket keresek..

Ezeket az emberfajtákat hogyan tudnám megkeresni mint társaság,mint barát? Mert ha a városba megyek, nem hinném hogy ott ilyen embereket találok majd, inkább pont olyan emberek lesznek ott amiket én gyűlölök..

Szóval ezt a féle társaságot, hol, és hogyan tudnám megtalálni? Tudnátok segíteni?



2016. aug. 27. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

hát PONT iylen embert nehéz lesz találni.

én szeretem az általad felsorolt tevékenységeket,de bulizni és alkalmanként inni sztem nemgáz.azt szoktam.

és BP-i vagyok


viszont ez a vad cigizős bulizós drogozós nem vagyok

20/F


am meg vagy a saját ismeretségedből lehetne vagy ha máshogy nem megy vmi ismerkedős oldalon stb.


KERESNi konkrétan ilyen embereket nehéz,mert énis csak hasonló vagyok :D

2016. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok. De néha szoktam mértékkel inni.

Üdvözlet Budapestről! 20/F

2016. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Èn is ilyen vagyok.^^

Sosem járok bulizni,se cigi,se semmi ilyen:D

Jó azèrt nyáron olykor 1 üveg jó hideg sör belefèr nem?:DD

De amúgy ennyi.

A bulizás se volt sose a világom,nm is èrtem mi jó benne.. Nekem SOHA nm kellett alkohol ahhoz,se drog,hogy jól èrezzem magam.^^

Elhülyülök akármikor,akárkivel kb:D

Sokkal többre becsülöm èn is azt ha xy baráttal elmegyek sètálni,billiárd,foci.*-* legjobb,kell ennèl több?

23/l

2016. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, hát a baráti társaságom olyan, hogy hagyjuk, mai világban már sajnos mindenki az én társaságomból: játszik, gépezik, ami valljuk be, mára már egy elég elcseszett világ lett, szobában ülni, és játszani egész nap.. Én mindennap minimum 10-20 emberre írok, hogy figyelj, nem megyünk el xy helyre?

Vagy ez esetben a csaj az nem is válaszol, vagy ÚÚÚ BOCSI ÉPPEN BETEG VAGYOK,FÁRADT,NINCS KEDVEM és a szokásos lerázós dumák..

Férfi társaim, meg ők délelőtt/után nem mennek sehova, ők este mennek inni és ennyi, én meg abból nem kérek :/ Szóval megvan kötve a kezem :/ Ez van..

Visszasírom szüleim korát, mikor lementek a bérház elé, ökörködtek, el tudtak menni biliárdozni, itthon ping-pong-oztak, beszélgettek, de KINT VOLTAK A LEVEGŐN, mára már az én korosztályomra ez nem mondható el :/

17/f

2016. aug. 28. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:

én se szerettem az ilyen életvitelt. 18 évesen voltam először bulizni

jelenleg most megvan a baráti társaságom de az is abból áll sajna h fészen kb mindennap beszélünk. találkákat havonta tudjuk már csak összehozni.. nagyon külön járunk, és messze vagyunk egymástól. a mindennapokba igen magányos vagyok , mert hétköznapra én se találtam meg az embereimet akikkel eltudtam volna normálisan lenni. ..pont azért kezdtem el itthon gépezni. olvasni filmezni, játszani. ..nyáron sok volt kint a szabad program de sajna az már megszűnt és nekem is hiányzik. nehéz megtalálni a megfelelő embereket sajna. ..talán ha belekezd valaki valami újba (pl sport) ott találhatsz magadnak olyan embert akivel eltudsz majd lenni. ezt úgyis látod ki nem csak keményedni jár edzeni. hanem csak hobbiból.

2016. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!