Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm bekattant egy fiú...

A barátnőm bekattant egy fiú miatt és engem okol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szval van egy nagyon jó fiú haverom (én lány vagyok) és az egyik barátnőm aki teljesen belezúgott. A haverom nem viszonozza az érzéseit, és ezért engem okol a barátnőm. Írok példákat.


Fellépés előtt voltunk. Én beszélgettem a haverommal. Elkezdte pöckölgetni a pulcsimon a bojtokat, aztán meg röhögött, amikor az arcomba csapódtak. És a barátnőm (aki eddig csak ült egy padon és úgy bámult rám, mint egy körözött tömeggyilkosra) felpattan és odasétál hozzánk. Elkéri a pulcsimat, mert állítólag fázik. (Igazából abban reménykedett, hogy ezután vele fog foglalkozni a bojtok miatt.) De mi folytattuk a beszélgetést a haverommal. És ő meg csak ott állt kussban mellettünk. Aztán elviharzott. És tőlem kérdezte a haverom, h na ennek meg mi baja van?


Meg bármikor látja hogy vele beszélgetek a suli folyosón, akkor utanna rohan hozzam hogy megkérdezze, hogy mondott-e valamit róla. De nagyon nem szoktunk amúgy róla beszélni.


Hatalmas féltékenységi rohamokat rendez.

Meg azzal basztat, hogy biztos van köztünk valami, és hogy tehettem ezt vele, amikor tudom hogy hogy érez.


A múltkor már olyanokat mondott, hogy azért beszélgetett velem olyan sokáig a folyosón, mert látta, h ő is ott van. Én meg ez a: Hát kössz hogy ilyenekre használsz ki.


Mondta valamelyik nap, hogy szóljak már pár jó szót róla neki. Én meg erre: Nem fogok neked kampányolni. És hagyj ki a szerelmi életedből légyszi.


De az ilyenei utan jön nekem oda nyalizni, hogy bocsanat, meg hogy csak azért mondott ilyeneket, mert most megőrült a szerelemtől stb.


Én meg néha a kis akciói után csak nézek, hogy ember hol vagyunk mi? Az álltalánosban?!


Egyébként 3 és fél éve vagyunk kb. barátnők.


A haverommal pedig már kb. 5-6 éve vagyunk barátok.


Mindhárman gimnazisták. De 3 külön osztályba járunk. 😂😂


Ötleteket kérek, hogy hogyan kezeljem a helyzetet.

Válaszokat előre is köszönöm.

És a negatív oltogatók kíméljenek.


2017. jan. 5. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha valóban a barátnőd, igazán szólhatnál az érdekében tényleg. Úgyse tetszik a fiúnak, de legalább megtetted a barátnődért. Biztos van, aki neked is tetszik, mondd el a lánynak ki az így tudja, hogy tényleg nem ugyanarra a srácra hajtotok. Kb ennyit tudsz tenni.
2017. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy a barátnője, mert akármennyire is elveszi az ember eszét a szerelem, nem bánik így a barátaival. Ugyanakkor ő sem a te barátnőd, mert te is elég utálattal írsz róla.
2017. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem volt szándékom utálattal írni róla. Tényleg nagyon jó barátnők vagyunk.

És csináltam már, hogy felhoztam témaként, ahogy kért rá. Én csak annyit kértem, hogy ne rajtam keresztül próbáljon pasizni, hanem akkor menjen oda ő. Mert abból semmi jó nem sülne ki, ha én építeném meg két barátom kapcsolatának alapjait. Most leírva még hülyébben hangzik.

2017. jan. 5. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, teljesen igazad van, nem vagy a kerítője. Hagyjad őt, majd "átmegy" rajta a hatalmas nagy szerelem, aztán újra a régi lesz.
2017. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem hogy ez majd elmúlik. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!😉
2017. jan. 5. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Csinálj vmi baráti összeröffenést ahol többen ott vannak köztük ők is. Ezzel elmondhatod h te megadtad az esélyt volt közös progi ha nem mozdultak rá egymásra mindenki magára vessen.
2017. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egészen jó ötlet. Köszönöm a válaszokat!😉
2017. jan. 7. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!