Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha lefogyok lesz eselyem nala?

Ha lefogyok lesz eselyem nala?

Figyelt kérdés

Van egy baratom, akivel nagyon jol kijovok, nagyon sok bizalmas dolgott megosztott velem, olyanokat amiket senki massal, o maga mondta, hogy mennyire kulonlegesnek tart, hogy nagyon szereti a hangomat, mert lagy es megnyugtato, hogy nagyon szeret velem logni.

Csakhogy van kb 30 kg tulsulyom, ugyhogy csak baratkent tekint ram.

Szerintetek ha lefogynek, akkor tobb eselyem volna nala, ha mar ennyire jol elvagyunk egymassal? Vagy ez mar teljesen eselytelen es sose fog bennem mast latni csak baratot?


2017. jan. 5. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A szerelem bármikor kialakulhat, akár jelenlegi alkatoddal is, nem a testsúly határozza ezt meg. Barátságból is lehet szerelem, ha már kedvel talán könnyebben is összejöhet.
2017. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy o elegge fitness fanatikus, szoval ez eleg indok lenne arra, hogy ne tetszem neki, meg akkor is ha a szemelyisegemet szereti.
2017. jan. 5. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg jó taktika lehet őt kérdezni mozgással kapcsolatos dolgokról, örülni fog az érdeklődésnek, hogy segíthet, akár vele együtt is lehetne sportolni :)
2017. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát mihez képest 30?

Magasságodat súlyodat leírhattad volna. De ha tényleg sok akkor nem csak pasi, hanem magadért is tedd meg.

Ha kondis a gyerek még segíthetne is pl együtt torna stb. Alakulna a tested és több közös pillanat. Lehet összejönnétek az eredmény végén.


De vannak olyan emberek, akik közvetlenek tudnak lenni rokon lelkekkel vagy jófej emberekkel s a barátság teszi őket boldoggá.


S lehet szeretni valakit belső dolgok miatt, de ha nincs testi vonzalom akkor nincs esély se. Pl én se vonzódom a pufi pasikhoz, nem hogy még testi kapcsolatot létesítsek... Egyértelmű: Nincs testi vonzalom csak lelki társ, abból nem lesz összebújás :3


23-N

2017. jan. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen segíthet megszerezni őt. De a tapasztalat az, hogy lefogyva hamar rájönnél, hogy akár válogathatsz is, na az még jobb érzés lenne neked :). Szóval hajrá, én is most vettem kondibérletet...
2017. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy akkor tobb lehetosegem lesz, volt mar, hogy lefogytam, es akkor ozonlottek a pasik, csak sajnos elszurtam.

Csak remelem nala is, es nem dontotte el veglegesen, hogy csak a baratja lehetek, mert o kulonleges szamomra.

2017. jan. 6. 10:30
 7/8 anonim válasza:
"Ha valakinek úgy nem vagy érdekes, ahogy vagy, akkor máshogy se legyél!":)
2017. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerelemben nem a kinézet a fontos! Ha fogyni akarsz csakis magadért tedd ne pedig egy fiú miatt. Ha akarna akkor ígyis akarna. Nagy az esélye hogy neki a kinézet fontosabb mint a belsőd :)
2017. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!