Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi változtatott meg hirtelen?

Mi változtatott meg hirtelen?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és tavaly év végén megismertem egy lányt, viszont csak barátság alakult ki kettőnk között, tulajdonképpen nem is akartunk többet. Bizalmasan és hosszan tudtunk beszélgetni mindenről, még ő kereste gyakrabban az én társaságomat. De újabban a beszélgetéseink az ő részéről egyre inkább elhaltak és most három napja már vissza se írt arra, hogy érdeklődtem hogy van. Mi változtatott meg pár nap alatt? Ti mit lépnétek a helyemben? Nekem fontos ez a barátság, mert jól tudtunk kommunikálni és alkotni együtt. A lány egyébként 16 éves.
2017. jan. 11. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Bepalizott. Telebeszélte a fejét valaki. Bármi lehet, mi is csak találgatni tudunk.
2017. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali. Velem ugyan ez a szitu volt csak más fel állásban. Még1x írj neki aztán bassz rá. Írni fog és köss bele,hogy : Kössz,hogy vissza írsz,legyél megsértődve,manipuláld egy kicsit :D ,veszekedjetek egy kicsit aztán sokkalta jobb lesz a kapcsolatotok mint volt. Nálam bevált.

16/F

Ha valami tanács kéne még irj privibe :DD

2017. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"jól tudtunk kommunikálni"

Igen? Érdekes. Ezt ő is így gondolja szerinted?

2017. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!