Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok nélkül esküvő?

Barátok nélkül esküvő?

Figyelt kérdés

Szeretnènk nyáron összeházasodni a párommal, de csak szűk körben, szülők testvèrek.

10-12 fő

Egyrèszt nincs nagyon tágabb családunk, másrèszt nem szeretjük a nagy felhajtást, nem is akarunk erre milliòkat költeni. Szèpen felöltözünk, egy èttermi vacsora a családdal ès kèsz.

Van kb 5-6 barátunk, aki elèg közeli, de mivel nem lesz lagzi, ìgy nem tervezzük őket sem hìvni. Szerintetek ez gáz?


2017. jan. 13. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengetegen csinálják ezt, közvetlen környezetemből is többet ismerek akik így csinálták. Szerintem nem gáz.
2017. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem sem gáz, a ti esküvőtök, azt hívtok meg, akit akartok


nekem és páromnak egyikünknek sincs barátja, akiket érdemes lenne meghívni, amikor esküvőnk lesz, úgyhogy nálunk csak rokonság lesz, az is vállogatva

2017. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugy csinaljatok, ahogy nektek a legjobb, massal ne foglalkozzatok.

Mondjuk en egy 100 fos eskuvot tervezek, de ha pici lenne is a legkozelebbi baratokat meghivnam. ugy 2-3 at parral, de telleg ti tudjatok.

2017. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

dehogy, csináljátok, ahogy akarjátok.


én is közelről ismerek olyat, aki úgy házasodott, hogy ők meg tanúk, aztán négyesben elmentek vacsorázni, szép ruhában.


szülők 100 fős esküvőt akartak...csakhogy lány szülei Romániában, srácé Németországban, pár Angliában élt, lány terhes volt. szóval, nem tudom, szülők hogy gondolták...


távolról olyat is ismerek, akik meg csak farmerben anyakönyvvezetőnél házasodtak, s ennyi.

2017. jan. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Gyakori. Kétszer voltam olyan esküvőn ahol a pár külön tartott egy szűkkörű esküvőt a családdal utána étterem. És a barátokkal koccintottak egy bárban (MÁS IDŐPONTBAN), ahol bulizni is lehet. Akár egy borfesztiválon, vagy valami.
2017. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hallottam ilyenről, egyáltalán nem gáz. Szerintem, ha addig elérek még az életben, hogy esküvő, én sem tervezek hét országra szóló lagzit.

Ezúton kívánok sok boldogságot Nektek!!

2017. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!