Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A pár az esküvőre pénzt kért....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pár az esküvőre pénzt kért. Néhányan barátok a pénz mellett, valami személyessel kedveskednénk, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Valami kb. 15-20 ezer forintos, kedves, személyes ajándékot gondoltunk.

2015. jún. 2. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Ha igazán jót akartok nekik akkor 15-20e Ft-ért felbéreltek valakit, hogy ellopja a gyűrűket, hogy ne házasodjanak össze.
2015. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első...átbsztak vagy mi? :)


Kérdező. Az ötletek, amiket eddig láttam..


Eddig egy olyat láttam, ami nagyon ötletes volt, ott inkább a pénz "tálalása" volt vicces és személyes.


A társaság egy öko farmot vezet, természetesen az ifjú pár is köztük van és a barátok vettek két nagy dunsztos üveget, tele zsírral, illetve lekvárral és ebbe rakták bele a két kisebb dunsztos üveget a pénzzel.


Szerintem nagyon nagyon jó ötlet volt és személyes is, hiszen évente többször összejön a társaság disznót vágni, lekvárt főzni, stb. :)


Én esetleg ilyesmiben gondolkoznék.


Ha konkrét tárgyi ajándékot szeretnétek, akkor pedig összegyűjteni egy rakás képet és albumban, vagy takarón, vagy bármi más formában emléket gyártani benne.


Ha pl. bringás társaságról van szó, vagy a pár nagyon szeret bringázni, akkor venni egy gyerek bringát és kis kosárkába rakni a pénzt, stb.

2015. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És persze a gyerek bringán valami kis műanyag kismotort értek, vagy valami olcsó cuccot. Ez is amolyan személyes dologként jól tud működni a pénzátadáshoz. :)
2015. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyéb ötletek? mit adhatnánk a menyasszonynak?
2015. jún. 3. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert ezt nem közös ajándéknak szántátok?


NEm meséltél semmit a párról, így mégis mi mást mondjon az ember? Egyébként szívesen.


#2

2015. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Ennyi pénzért csak vmi kacatot tudnátok venni, ha mindenképpen tárgyi ajándékban gondolkoztok. Én inkább élmény ajándékot javasolnék. Pl. ezt az összeget költsétek tánc tanárra és adjatok elő valamit nekik.


Vagy készítsetek kis filmet a párról, ilyen interjú feleség ahol róluk meséltek kedves vicces sztorikat, vagy hogy mire számítotok az esküvőn, hogy képzelitek, lehet több kérdés amire mindenki válaszol és összevágni úgy hogy vicces legyen.


Persze mást is kitalálhattok, de legyen emlékezetes a párnak és a vendégeknek is.

2015. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

HA barátaik vagytok akkor nem értem mi a probléma?



Nekem van egy tűzoltó barátom (F33), hát biztos,hogy pl.. csináltatnék egy tűzoltó autó tortát és egy fiolába beletetetnék pár húsz ezrest.....Egy barátnőm (31) imádja a macskákat...vennék valami g***ci nagy plüss macskát és beleoperálnám a pénzt...vagy vennék rá nyakörvet és teletűzdelném ...vagy a pénzből csinálnék rá nyakörvet és vennék rá olyan pici macska csengőt is...vagy mi a tököm az. Van aki meg nagy piás. Vennék valami drága piát ( vagy pont,hogy valami nyolctablettás lós*zart XD ), aminek az üvegjének a száján betudok tuszmákolni egy fiolát zsével....persze előtte le kell önteni a piából valamennyit. Aztán a feladat,hogy akkor kapják meg a pénzt, ha a lagzi ideje alatt elfogy a pia....persze nem muszáj mindet egymagának meginnia...de éppen lehet ez a szabály. A legjobb,ha olyan üvegbe applikáljuk amibe épp,hogy csak belegyömiszköltük a fiolát,mer az kijönni már magától nem fog. Így szét kell törni a piás üveget a végén,mikor kiürült. A fiólára minden esetben feliratot lehet csinálni. Hogy "Emlékül házasságotok alkalmára dátum és h kitől.


Ohh, hee, írjak még valamit?

2015. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem valami közös ajándékba gondolkozzatok, az élmény ajándék nagyon jó ötlet. Mi a párommal 22 ezer forintért voltunk pl.: túraqadozni 2 személyes quaddal, 1,5 út, túravezetővel. Szerintem ha szeretik az extrémebb dolgokat, akkor nagyon jó lehetőség. Vagy biztos van nekik valami közös hobbijuk, amihez kapcsolódóan lehet venni valamit. Én nem adnék pénzt, mert megfigyeltem, hogy a pénz ilyenkor elmegy olyan dolgokra , ami egyértelműen a megélhetéshez kötődik. Hiába van az embernek szüksége, vágya valamire, ha a végén ha van is rá pénze, sajnálja megvenni. Inkbb figyeljétek meg, mire lenne szükségük, mi az amire vágynak, de nem veszik meg,
2015. jún. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!