Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Interpals szerű oldalakon...

Interpals szerű oldalakon miről lehet beszélgetni egy idő után?

Figyelt kérdés
pár hete regisztráltam, de mindig néhány napig tart csak egy beszélgetés..

2017. jan. 15. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, vannak haverjaid, barátaid, velük mivel beszélgetsz évek múlva is?
2017. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ott rengeteg jó fej embert megismertem. Igazabb barátságok alakultak ki ott, mint bárhol máshol és szinte bármiről lehet beszélgetni, mert külföldi emberek nagyon nyitottak:)
2017. jan. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg mindenről.

Hol él, mit tanul vagy dolgozik, kivel él, mivel közlekedik, mi a közelgő ünnep náluk, mi a kedvenc ünnepe, járt e már külföldön, mi volt a kedvenc országa, hol szokott vásárolni, mi a kedvenc márkája, mi a kedvenc kajája, miket főz, szereti e más nemzetek ételeit, vannak e külföldi barátai, találkozik a külföldiekkel ott ahol él,st, stb

Vannak országok ahol még az iskolai rendszer is totál más mint nálunk, erről is kérdezhetsz hogy ott hogyan működik. Más országokban más autók vannak amik nálunk nincsenek. Más országban más az időjárás, van ahol nem esik a hó sose, erről is kérdezhetsz vagy például arról hogy ott milyen állatok élnek, ő tart e állatot.


A lényeg hogy kérdezz mert lehet hogy neki tök természetes hogy vannak ott mérgeskígyók ezért nem mondja hogy "képzeld ausztráliában van mérgeskígyó" és fogalma sincs arról hogy mi magyarok max 5 évente 1szer látunk egy ártalmatlan vizisiklót. Ez csak egy példa.

2017. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!