Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem hiányzok senkinek?

Miért nem hiányzok senkinek?

Figyelt kérdés

Sok barátom, ismerősöm van akikkel ha nem is olyan sűrűn de néha nagyon jól elbeszélgetek személyesen. De most hogy vissza jöttem suliba és egyedül vagyok, senki nem ír rám, senki nem keres. Sőt még a szüleim sem hívnak fel csak ha mondjuk 4-5 napig nem hallanak rólam semmit.

Érdekes, ennyire lesz@rnak az emberek ilyenkor? Persze ha pl elmegyek egy szórakozó helyre, mindenki beszélget velem, sokan még oda is hívnak az asztalukhoz.

Egy kis faluba élek és mindenkivel jóba vagyok és mindenki ezt megérti még akkor is ha egymást ki nem állják.

Most hogy vissza jöttem suliba, 2 hete, senki nem keres. Persze ha én ráírok valakire akkor szintén jól elvagyunk.

És gondolkodtam, a legtöbb eset nem az a jópofizós hogy ne sértsen meg ezért hív oda, vagy ezért ír vissza. Vagy legalábbis remélem hogy nem ennyire kétszínű minden ismerősöm :D :D


2017. jan. 17. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez jelent valamit, nekem hiányzol kérdező. Egész életemben téged vártalak :(
2017. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztam benned ^^
2017. jan. 17. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Na akkor mostmár minden rendben? :)
2017. jan. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak muszáj volt tudatnom veled, nekem fontos vagy :)
2017. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem depiségből kérdeztem :D (bár lehet kicsit annak tünik) de nem az én stilusom :D

Csak kiváncsiság. Szeretném megérteni az emberek gondolkodását :D :D

2017. jan. 18. 04:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet simán csak nem érdekled őket igazán. Illetve dolguk van vagy mással van programjuk. Van ez így :D
2017. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!