Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én érzem azt, hogy nem...

Csak én érzem azt, hogy nem vagyok fontos senkinek?

Figyelt kérdés
Én személy szerint fontosnak gondolok egy csomó embert aki barát és családtag, akikre számíthatok 100 %-ban, viszont azt érzem én egyáltalán nem számítok senkinek és ezért sokszor depressziósnak érzem magam. Nem kellek nekik és nem is számítok az életükbe amit eléggé láthatóan kifejeznek és vannak egypáran akikbe nagyot csalódtam, mint barát. Azt hittem megbízhatok bennük, de ők nem így látták, mivel elárulták magukat. Nem kevès kellemetlen éjszakám volt emiatt. Én ezt gondolom személy szerint. Ha ti is hasonló helyzetbe vagytok nyugodtan leírhatjátok, szívesen elolvasom. :)
2016. szept. 22. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki nem profitál belőled annak nem is leszel fontos. És akkor mi van?
2016. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így érzem. Ha gondolod beszélgethetünk hátha tudunk egymásnak segíteni. :)
2016. szept. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlón érzem magam. Ha gondolod írhatsz és beszélhetünk. :)
2016. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is így érzem. Nekem is írhatsz,ha gondolod.

27/L

2016. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
A-a... te itt nagy tévedésben vagy! Te csak gondolod, hogy nem vagy fontos másoknak! Persze társas szükségleteid kielégítetlensége miatt érezhetsz bánatot stb-t, de akkor arra kéne koncentrálni, hogy hogyan találhatsz módot a barátkozásra stb-re, és nem a negatív érzéseid felerősítésén agyalni, mert attól csak még unszimpatikusabb leszel másoknak - ellenkező irányba cselekedsz, mint amit el szeretnél érni.
2016. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!