Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan barátról, aki csak akkor keres, ha részeg?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk jóban, az utóbbi fél évben kb havi egyszer találkoztunk. én ha keresem, akkor beszélgetünk, de ha nem írnék rá, biztos, hogy rám se bagózna... Egy kivétellel, ha részeg és nem együtt iszunk. Akkor egyből felhív, rámir, hogy mi van velem, hiányzok, legközelebb logjunk együtt stb... Abszolut nem értem a viselkedését. Nem várom el, hogy napi szinten beszélgessünk, csak szimplán, annyit, ha józan, akkor is mutasson némi érdeklődést felém.

Az csapta ki a biztosítékot nálam, hogy rendez egy bulit a hétvégén és még nem hívott meg. Pedig az a baráti kör lesz ott, akikkel sokat bulizunk együtt. Totálisan nem értem. És biztos vagyok benne, hogy a buli estéjén lesz pofája felhívni, hogy hol vagyok, miért nem mentem, amikor meg sem hívott...

És akkor feltenném a kérdést, hogy miért ilyen fontos nekem ez az ember?


2017. jan. 17. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ellenkező nemű?
2017. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem barát, de még havernak sem mondanám. Max ivócimbi, semmi több.

Nem értem, minek foglalkozol egy ilyen emberrel egyáltalán.

2017. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. igen, ellenkező nemű!

2. hát én sem értem magam, de valamiért meg mégis fontos nekem...

2017. jan. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!