Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg Férfiakkal hol lehet...

Meleg Férfiakkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy barátot végre, de ha fiú "barátom" volt és hetero volt az illető akkor vagy ő vagy én, de az egyik fél mindig többet érzett a másik iránt. Lány barátokból is volt pár, de ott volt egy 4 éves barátságom ami nagyon megromlott és egyszerűen nem vagyok kiváncsi a lányokra! Ide most nem szeretném leírni az okokat. Ezért úgy gondoltam, hogy mi lenne ha egy meleg fiúval ismerkednék? Ott kevesebb a rizikó és nekem semmibajom a melegekkel!!! De nem tudom, hogy hol lehetne ilyen emberekkel ismerkedni? És vajon lehet olyan aki elfogadná a barátságomat?


L



2017. jan. 18. 21:33
1 2
 11/12 anonim válasza:

Utolsó!Én kérdeztem.Nagyon nem igaz!Azért elég fura,ha valaki mondjuk tizenévesen ötven évesekkel haverkodik,gondolom nem kell magyaráznom.Más generáció,más ízlés,más szokások stb.

Már miért lenne ez számítás vagy önzőség?!Elég érdekes gondolkodás ez is,de te tudod.

Mondjuk én már nem vagyok tizenéves,de régen volt egy ismerősöm,aki tizenéves lányként ötvenes nőkkel baràtkozott.Hát... Pedig együtt lakott az anyjával,és normális viszonya volt vele.Fura volt azért.

2017. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Irj ha gondolod :)


27/melegF

2017. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!