Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátomnak meghalt a papája...

Barátomnak meghalt a papája ma. Hogy tudnám elterelni a gondolatait kicsit?

Figyelt kérdés
Múlt héten derült ki,hogy rákos,és ma reggel hívták,hogy meghalt :( neki ő olyan volt mintha az apukája lett volna,mivel az apja nem foglalkozik vele...a mai együtt alvást le is mondta amit teljes mértékben megértek,de annyira rossz őt így látni,nem voltam még ilyen helyzetben egyszerűen nem tudom,hogy mit csináljak mit mondjak neki,csak amnyot tudtam kinyögni,hogy tudom,hogy nem tudok de ha esetleg még is tudok segíteni valamiben szóljon
2017. jan. 22. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard elterelni a gondolatait, hagyd békében gyászolni.
2017. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd ki a részvéted és mást ne csinálj.

Nagyon friss a seb, a gondolatait nem tudod és ne akard elterelni, mert azok kellenek a gyász feldolgozásához.

2017. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

sehogy

ha akarja, légy mellette, de ennyi

egy ilyen veszteségre nincsenek szavak, nem lehet elterelni a gondolatokat

2017. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Ne akard elterelni a gondolatait. Nem kell úgy tenni, mintha minden rendben volna (s nem is lehet). Hadd dolgozza fel magában az érzelmeit.
2017. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyílván nem arra gondoltam,hogy úgy tenni mintha minden rendben volna...egyértelmű,hogy ez nem így működik...csak nagyon rossz így látni és ez a tehetetlenség meg még rosszabb,a szívem megszakad ha csak rá gondolok.Annyira segítenék,hogy csak egy kicsit is jobban érezze magát,de akkor az lesz a legjobb ha most hagyom
2017. jan. 22. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél mellette, és add a vállad, amin kisírhatja magát (ha ő is szeretné)
2017. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt már megtette kétszer is :( nagyon rossz,hogy ennél többet nem tudok segíteni
2017. jan. 22. 15:50
 8/8 anonim válasza:
100%
Ennyi pont elég majd lassan kiheveri,megszokja...sajnos ezeken a dolgokon át esünk normális esetben...nincs rá gyógyír.
2017. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!