Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi idő kell még, hogy...

Mennyi idő kell még, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Már 6 hónapja nem is beszéltünk, csak barátok voltunk... Nagyon hiányzik mindennap eszembe jut az az idő amit vele töltöttem... És nagyon rossz.. Én már őt nem érdeklem barátként sem..

2017. jan. 22. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
az attól is függ h mennyi a közös emlék, de 1-2 év és túlteszed magad rajta, vagy hamarabb ha találsz valaki mást aki eltereli róla a figyelmet
2017. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: Azóta már elég sok emberrel barátkoztam össze, de még senkinek sem sikerült elterelni róla a figyelmemet..
2017. jan. 22. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs erre szabály mennyi ideig tart elfelejteni. Én az első komoly kapcsolatomat 2 hét alatt kihevertem, de borzalmas volt, könnyű volt továbblépni. A második komoly kapcsolatom maga volt a boldogság, már másfél éve vége van, de teljesen nem felejtettem el még most sem, így nehezebb is lesz hogy abban maradéktalanul boldog voltam, és hiányzik az az érzés. Hagyd ha sírni kell, ha fáj, ez is része a továbblépésnek.
2017. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ! Hiányzik pár dolog a kérdésedből.Te Férfi vagy vagy NŐ ? Női barát hiányzik Nőnek,vagy Férfi barát hiányzik Férfinak ? Vagy Nő vagy és Férfi barátod volt,és ő hiányzik ? Vagy Férfi vagy és női barátod hiányzik ? Hiányzik az életkorotok... És azt sem írtad le hogy hogyan lett vége ... Ő mondta hogy hagyjuk ? Vagy te mondtad hogy hagyjuk ? Vagy valamelyikőtők megbántotta a másikat ?
2017. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ki marad hogy én 38 éves férfi vagyok.Csak a korrektség végett.
2017. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lesz több információ akkor a többiek is jobban tudnak tanácsot adni.Én elmentem aludni.Jó éjt !
2017. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány ő a fiú... Egy lány miatt hazudott nagyon sokat.. Én 14 vagyok ő 17..
2017. jan. 22. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
14? Kezdhettük volna itt is, és akkor eleve nem válaszolok a kérdésedre, ezt a tini kategóriába kellett volna írni. Ne felnőttektől kérj tanácsot, akik már fejben is érettek egy párkapcsolatra.
2017. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!