Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tetszik a haveromnak,...

Miért tetszik a haveromnak, hogy ő "ront meg"? Nem akar nekem rosszat?

Figyelt kérdés

Nem régen barátkoztam össze egy sràccal akit gyerek korom óta ismerek. Tök jófejnek tarjuk egymást :D mesèltem neki, hogy nekem eddig nem voltak bulizós mászkálós barátaim, barátnőim (valamelyest sajnàlom is..) Mèg sosem rúgtam be és sosem voltam bulizni. Tetszett neki a dolog, mondta is hogy bejön neki, hogy ő ronthat meg úgymond.

Szombaton pedig kicsit berúgtam vele elsőnek, vagyis csak én ittam, ő "vigyázott ràm" és láttam rajta, hogy tetszik neki ahogy viselkedem stb :D

Nem akarhat nekem rosszat szándékosan nem? Ne érezzem rosszul magam az miatt, hogy már én sem vagyok az a "jó kislàny"? Kicsit bűntudatom van mert egyre rosszabb leszek, de eddig meg mindenből kimaradtam :/

Mit gondoltok?

18l és 18f



2017. jan. 24. 11:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem én nyomulok rá
2017. jan. 24. 16:48
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Arany drága bogaram! Ha annyira hasznos lenne buliba mászkálni, piálni, berúgni, akkor a szüleid nyilván erre tanítottak volna. De nem, ők óvtak ettől. 18 éven keresztül vigyáztak rád, és másfelé terelgettek. Erre jön egy veled egykorú nyikhaj, és az első szavára ugrasz, és mész utána, mintha ő a megváltó lenne, mintha minden szava egy isteni kinyilatkoztatással érne fel. Neked nem visszatetsző ez egy kicsit?
2017. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!