Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lesznek a barátokból...

Miért lesznek a barátokból hirtelen ellenségek?

Figyelt kérdés
Középiskolában végzős vagyok. Amikor megismertem az osztályomat nagyon szerettem. Van egy két ember akivel még 10.-ben és 11.-ben annyira jóba voltam h mindent megbeszéltem velük és tényleg barátnak tartottam őket. Amint elkezdtem suli mellett dolgozni és úgy mond sokat betegeskedtem ezeknek az embereknek a 3/4-ét az de érdekelte élek vagy halok e. Később már volt aki nem is köszönt. Amit nem igazán értek mert ellenük sohasem tettem. Most itt vagyok végzős és az osztály legalább 4 részre van osztva és mindegyik társaság beszólogat a másiknak. Engem az se érdekelne már ha nem kedvelnek de már egy szalagavatót is majdnem elbasztunk emiatt a veszekedések miatt. Itt az érettségi mindjárt és csak veszekedni tudunk. Miért van ez? Oké h felnövünk meg minden de az h egy tényleg tök normális csajból pl.: vinnyogó, okoskodó, beszologató ri.. lesz..... mert én is felnőttem de a személyiségem nem változott

2017. jan. 26. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Barátból nem lesz ellenség, csak olyanokból: "barátnak tartottam ".

Ok: az, hogy az egyik fél mit hisz, egy dolog, a barátság is vásár, az pedig kettőn áll. Nehéz lecke, de meg lehet tanulni.

2017. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, abból nem az jön le, hogy ellenségekké váltatok, hanem inkább közönyössé. A kettő nem ugyanaz.
2017. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!