Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szétrobbant a baráti köröm....

Szétrobbant a baráti köröm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Részletezem mi a helyzet:

5-en vagyunk egy kis társaság.

A Domi-t 13 éve ismerem. Feri Béla Gábor egy helyen lett ismerősöm munkahelyen 2015-16

Domi 22 Feri 50 Gábor 40 Béla 30 Én 27 és Krisztián.

A Béla haragszik a Ferire tettei miatt a Domi haragszik a Ferire tettei miat Gábor semleges én elfogadó vagyok Feri mindenkivel jóba akar lenni.

Ma megbeszéltük hogy csórók vagyunk nem tellik piára mégis alkoholizálnak. Ugye én nem iszok halállét velem nincs is gond szerintük. Lejárnak hozzám hoznak piát főzök nekik felfűtöm a helyet...stb Be nem tudnak szálni a rezsibe mert nem ott lakom hanem máshol. Ez zavar engem de inkább fizetek mint a magány.

Béla teljesen ki akar válni a csoportból, Feri azt hiszi az ő gondjai nagyok közben eltörpülnek.

Domi Gábor egyszerűen nem ér rá.

Ma megegyeztünk hogy nincs egy ideig találkozás. (Szétrobbantunk)

A gondom a magány mert társaság függő lettem.

Videótelefonálás mellett nem lehet közösen szalonnát sütögetni ha 600km-re vagyunk. E melett minden erőfeszítésem kudarcba fulladt ismerkedés terén.

A hiba nem bennem keresendő hanem a világban.

Bárkivel jól kijövök akinek van annyi ideje hogy az első témát elkezdjem. Akár a közérdben hogy milyen szépek a káposzták...(Informálódtam 1990-2015-ig a teljes kimaradt politikai jelentős lépésekről) Volt rá példa de közérdben nem lehet ismerkedni...


A kérdés hogy mit tegyek arra irányúl hogy már ezt a társaságot én sem akarom de ha nem lesz társaságom ismerve saját magam hamar bele őrülök és azt nem akarom. Könnyű mondani hogy menj és keress magadnak... Hol a kocsmában? Mert az alkohol volt az elsődleges ami miatt szétrobbant ez a kör. Mindenhol ahol árúsítanak szeszes italt ott fogyasztanak is. Potencionálisan kizárva. Csakis kizárólag nyugdíjas klub van a városban de vagy 500 klub! Be se engednek, és nem az én korosztályom. Könyvtárba gyerekek vannak rendezvényeink nyugdíjasoknak szol munkalehetőség nincs. Így nehéz ügy. És minden lehetséges logikus megoldásra van kitétem bár tévednék mert most öltöznék és rohannék ha tudnám hova. Nem akarom a magányt. És alkoholistából van elég a világban énbelém megy egy korty nem megy le!


Tud valaki segíteni? Lehet keresni kell a kérdést a sorok között.



2017. jan. 28. 01:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%
Vegyél kutyát
2017. jan. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Ne vegyél kutyát. Koszosak, büdösek, hangosak, harapnak. Vegyél inkább cicát!
2017. jan. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom kérdező...


Bár az ilyen alkesz társaság előbb-utóbb még egymásnak is ugrott volna, és benne lettetek volna a híradóban :D


Inkább örülj, hogy ilyen olcsón megúsztad..


Egyébként hol van az a város, ahol ilyen sok a nyugger klub? :) Szívesen mennék oda idősebb koromban, ahol el vannak így halmozva :D


Hol, merrefelé laksz?

2017. jan. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne vegyél cicát mindig belenyal a vajba.Vegyél inkább teknőst!
2017. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sárkányokat tartok kutyát és macskát adok nekik enni!

Bajai vagyok.


Hát nem igazán megoldás a kisállat nekem.

Egy állat nem tud válaszolni ha kérdezem.

Valami más megoldás?

2017. jan. 28. 11:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Haha ugyan ez lett velem is nemreg. Szetrobbant es en meg kiszorultam,.egyedul lettem.


Sajnos es ne pontozz le,.de csak azt tudom mondani ha nem tudod osszehozni,.akkor ujat kell keresned.

Nekem ez mar a 3. Ami szetesett. Volt nagy, volt hogy csak harman voltunk. Sajnos nem lehetsz mindig te a jo, mert serulsz.

2017. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez szép és jó. Valóban azonnal arra a következtetésre jutottam én is hogy le a régivel s jöhet az új.

De honnan hogyan?

2017. jan. 30. 02:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok.

Erre keresem a választ jelenleg:)

2017. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A titokzatos rejtély.

Hol és mikor alkalmas ismerkedni?

2017. jan. 31. 00:10
 10/11 anonim ***** válasza:

azt nem tudom...

azt tudom, hogy jelenleg ha meghalnék, a családomon kívül nem venné észre senki:D és ez nem jó.


Azt javasolják, hogy keress hobbi köröket, csoportokat. de nekem pl egyszerűen nem megy.

2017. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!