Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek barátnomnek?

Mit vegyek barátnomnek?

Figyelt kérdés

Semmi ajandek otletem nincs .

Most lesz 17 eves ,imadja a lovakat es fogathajto. Versenyzik is . Segitsetek legyszii



2017. jan. 28. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is lovazok,mondjuk én örülnèk egy lóápoló készletnek,mert amok vannak már eléggé elkoptak. Nem tudom ,hogy neki milyen állapotban van. Akkor vehetsz mellé pl:sörénygumit

Vagy egy szép lovaglókesztyűt.

Vagy valamilyen lovas használati tárgyat: pl bögre (mondjuk ez elég snassz)

Lovas nyaklánc

2017. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mindig muszáj fő hobbis dolgokat venni.

Ám az ilyen kérdéseknek sok értelme nincs, hiszen ha Te, mint barát nem tudod mit vegyél annak akit ismersz, akkor egy idegen mit tudna igazán segíteni.


Pl mi párommal úgy ajándékozunk, hogy megkérdezzük minek örűlne s elmegyünk együtt megvenni.


Nincs értelme random dolgot venni, ami "szerintem jó", de a másiknak kacat és potya pénzkidobás.


Anno anyám nekem rózsaszín pólót vett...öhh no problem, hogy rám néz az ember vagy csak a szobámat látja, hogy Minden kék, fekete és ezüst színűek. Utálom a rózsaszínt.


Párom pc fejlesztgetést szereti.

Én meg manuális/digitális rajzolás, de szobrászkodom, varrok, tervezek.

S igen, nem mindegy hogy kapok pár cérnát, ami már van, az helyett h pl az éppen kifogyó tollamat pótolja xD


Néha néznek is mennyire tudok örülni az alap eszköz-pótlásnak :3

Az alkotás se olcsó hobbi magasabb szinten.



Ha nem akarsz hülyeséget venni szerintem nyugodtan vidd el magaddal az illetőt ajándékot nézni. Annak örűlni fog, nem landol kukában és elégedett leszel, hogy tényleg örül neki.


23-N

2017. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szereti a lovakat, akkor egy lovakról szóló szép albumot, de akár szereti a lovakat, akár nem, egy szép, szerelmes verseket tartalmazó kis könyvnek is biztos örülne.
2017. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lovas párna,szerintem jó lenne :)
2017. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!