Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te ezek után megbocsátanál a...

Te ezek után megbocsátanál a barátaidnak?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy két nagyon közeli barátom akiket régóta ismerek leitatták az anyámat és lefeküdtek vele, azóta persze nem beszélük velük, viszont most barátok nélkül egyedül érzem magam, szerintetek érdemes lenne még foglalkozni velük, vagy jobb lenne más barátokat keresni ? Nem tudom mit döntsek mert hiányoznak, de haragszok is rájuk
2017. jan. 28. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy. Remélem kamu a kérdés. Ha a "barátaim" leitatnák és lefeküdnének az anyámmal soha nem beszélnék velük többet. Sőt ha a leitatás azt jelenti hogy ráerőszakolták magukat akkor lehet hogy én is csinálnék 1 2 szép dolgot velük.
2017. jan. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez kamu.

De HA mégsem, én nem tudnék a szemükbe nézni anélkül, hogy arcon köpjem őket. Na jó, nem szokásom köpködni. De na, ez szerintem megbocsáthatatlan.

2017. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gömbicica ***** válasza:
58%

Ami tortent, megtortent.nem tudhatod, anyukad hogy velekedik a dologrol.

Az ilyen baratot (???) en orokre elfelejtenem.

Mi lesz, ha mondjuk a baratnoddel, felesegeddel tesznek ilyet??


A megbocsatas,akar csak magadban (nem kell az orrukra kotni) utana pedig a kapcsolat hanyagolasa.

Biztosan lesznek mas barataid.

2017. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
A síromig utálnám és megvetném őket. Ezeknél ezerszer jobb egyedül lenni. Keress értelmes barátokat
2017. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor hagyom őket mert jobban belegondlva nem érdemlik meg, hogy barátkozzak velük
2017. jan. 28. 22:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szalonképes amit az ilyen emberekkel csinálnák a helyedben. Édesanyámmal ne játszanak. Érte embert is ölnék, és börtönt is bevállalnák.
2017. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meghúznám az anyjukat.
2017. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Jaj de jó, ezek a szombat esti drámák már ebben a kategóriában is megjelentek. Mesélj már, hogyan történt? Csengettek, te nem voltál otthon, anyád behívta őket, ők erőszakkal, a tudta nélkül alkoholt itattak vele... hogyan kell egy felnőtt embert leitatni? Hogyan lehet olyan részeg egy felnőtt nő, hogy egyszerre két férfinak, ráadásul a fia barátainak az kapcája lesz? Anyukád gyakran ilyen, tuti nem most először volt részeg, olyanok mindig idegenekkel nyom édeshármast? Te hogy tudtad meg, legényfoltos volt a hálóinge, megismerted a haverjaid alsógatyáját a reggelizőasztal alatt? Meséééélj... :)
2017. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!