Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok, milyen a legjobb...

Srácok, milyen a legjobb barátotok?

Figyelt kérdés

Mondjuk úgy magam alatt vagyok most, de ez nem nyafogós kérdés lesz. Volt már legjobb barátom, mindig a szűk társaság vonzott. Ha voltunk hárman nekem már elég volt. Volt kiskoromban legjobb barát, volt egy többfős társaság, de volt legjobb barátom, aki kiment külföldre, becsajozott és azóta nem hallok felőle. Mostanában meg rádöbbentem, hogy a mostani legjobb barátomnál csak b terv vagyok. Akinek állandóan lehet nyafogni, akit lehet itatni, beb.szni mert depressziós, és sosem érdeklem, mint embert. Az vagyok, akivel lehet időt tölteni, mert nincs más, vagy nem ér rá. Én kihasználásnak érzem, és rájöttem több van bennem ennél. Pedig 12 éve ismerem öt. Arra is rájöttem, nemigen voltam legjobb barát soha. Soha nem beszéltem mélyebb dolgokról, titkokról stb. Velem csak röhögcsélős időt töltenek az emberek.



Megoldást keresek, de most elég elsőre ha pozitív sztorikat olvasok. Nektek mióta van a legjobb barátotok, milyen legjobb barátnak lenni?


2017. jan. 29. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen hogy legjobb barát, vagy legalábbis nem csak egy ember lehet az. Nekem pl 3 személy van aki nagyon közel áll hozzám és nem tudnék közöttük rangsort tenni, hogy ki most a legjobb, mindegyiket más miatt szeretem és mindegyikükre számíthatok bármikor. Egyik 7, másik 5, harmadik 3 éve barátom.
2017. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ne viccelj, az megjobb! Legalabb mindegyikben talalhatsz olyat, ami kozos.
2017. jan. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!