Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a régi legjobb barátotok...

Ha a régi legjobb barátotok nem köszöntene fel már 2 éve se születésnapod se névnapod alkalmából, akkor ti írnátok neki?

Figyelt kérdés

A barátomat már akkor se köszöntötte fel a régi legjobb barátja, amikor még nagyon jóban voltak, a barátom meg mindig felköszöntötte őt. Most már egy ideje nem beszéltek, sőt a lány inkább elfordítja a fejét az utcán, pedig nem váltak el rosszban, egyszerűen csak nem beszélnek, a barátom mégis írt neki születésnapjára SMS-t. Ez számomra elég fura, mert ha én lennék ilyen szituációban engem biztos bántana, hogy nem írt nekem az illető és én valószínűleg nem írnék neki már azért se. Nekem is van olyan barátom akivel régen össze voltunk nőve, most már nem beszélünk, de születésnapra mindig írunk, de ha ő egyszer nem írna, akkor én se.

Azt hozzátenném, hogy én nem bírom a lányt, de ha bírnám is úgy gondolnám, hogy ez nagyon nem szép dolog, hogy soha nem ír még csak egy mi újságot se a barátomnak, nemhogy felköszöntse bármilyen alkalomból. Meg direkt elrejtette facebookon a születési dátumát, hogy megnézze ki ír neki ennek ellenére is, és a barátom még így is emlékezett rá...



2017. jan. 8. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Már kinőttem az óvodából. :) Szóval igen.
2017. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nagyvonalúság nagy erény!
2017. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem óvodás. Ha azt nézzük, hogy a lány utál engem, ezért nyilván nekem nem ír, de engem különítsen el a barátomtól, aki évekig mindig kiállt mellette meg számíthatott rá, és mióta együtt van velem, és a lány nem bír engem, azóta a barátom se érdemel meg annyit tőle, hogy csak egyszer érdeklődjön utána. Szerintem ez az óvodás.
2017. jan. 8. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a lány érdektelennek látja a barátodat akkor felesleges vele foglalkozni. Nekem is van rengeteg ilyen ismerősöm. Én néha írok nekik születésnapi jókívánságokat, néha nem. Ők többnyire egyáltalán nem írnak nekem semmit. Engem úgy különösebben nem foglalkoztat az ilyesmi, van elég dolgom és bajom mintsem ezen emberek foglalkoztassanak. Mindenki elvan a maga kis világában.
2017. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pöppet féltékeny vagy, nem?

Szerintem a csaj tojik a születésnapokra, a barátodnak meg jó a memóriája.

2017. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!