Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináltok ha a legjobb...

Mit csináltok ha a legjobb barátnő/barátotok szinte mindig ruhát ad, de se ízlést, semmit nem talál el?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm sokszor ad ruhát nekem névnap ,szülinap vagy külföldön járt. Vesz egy-egy pólót.

De egyszerűn vagy túl szűk vagy bő vagy olyan színű amit életbe fel nem vennék vagy a mintája rossz.

Akkor múltkor egy piros szoknyát adott,hogy ezt adja,mert gondolt rám. Utálom a pirost színt,szoknyát sem hordok. Ezeket ő nagyon jól tudja!!!


Már 4 éve ismer,sokszor megyünk együtt vásárolni,de hogy eddig egyszer sem találta el az ízlésemet,pedig magának meg tök jó dolgokat vesz,nem értem.


Csodálkozik,hogy nem hordom azokat amiket kapok.Megszól miatta és besértődik.


Már többször mondtam,hogy ruhát ne vegyél nekem.Minden más jöhet,de ruha ne.


De vhogy mindig azt kapok.


Én egyszer vettem neki Karácsonyra egy sálat mondta ez pont hozzá való,meg illik a kabátjához.

Mondom én figyelek rá mit szeretsz,mi a stílusod,színed. De szerintem nem esett le neki.


Megint külföldön van.

Mondta hoz majd ajándékot,félek,hogy megint egy ruha darab lesz amit az életbe fel nem veszek max itthonra.


2016. nov. 26. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmondod újra, hogy ne vegyen ruhát, értse meg.
2016. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
Én jót nevetnék, és feltenném a falra relikviának. :D
2016. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én meg a jófogásra.
2016. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha már szóltál neki és nem hallgatott rád, akkor mást nem tudsz tenni. a ruhát ajándékozd tovább vagy add oda rászorulóknak jótékony célra.
2016. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:

Újra és újra mondd el neki, hogy nem kell ruha. Ha annyira adni akar, adjon mást vagy adjon utalványt és abból veszel magadnak ruhát, amilyen neked tetszik. Ha megsértődik, lelke rajta. Ha kérdezi, miért nem hordod, mondd nyugodtan, hogy mert nem tetszik, nem jó a méret, mondtad már ezerszer hogy ne vegyen neked ruhát. Amit pedig mégis vett/vesz, próbáld eladni.

Nálunk amúgy anyósjelölt ilyen, mindenáron öltöztetni akart, de olyan ruhákat vett / mutatott, amik 1. nem tetszenek 2. 3x akkorák mint én 3. nagyon jól tudja, hogy olyanra nincs szükségem, nem hordanám. Jó párszor el kellett vele játszani, hogy nem, nem kérek ruhát, úgy egyáltalán ajándékot sem kérek, ne vegyen. Megsértődött de már hála az égnek nem vesz.

2016. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen,sokszor mondtam már neki. De akkor meg le vagyok ordítva,hogy semmit nem becsülök meg,ő tök jó szándékból adta stb.


Most legalább kérdezte,hogy mit hozzon nekem,ugye még külföldön van,mondtam mágnes,kulcstartó kicsi apróságok amik a helyhez kötődnek.

Szerencsére nem ruha :D


Nálunk rokonokkal is sokáig így volt,hogy ruhát adtak nekem és húgomnak,szülinapra meg karácsonyra. Ízlést nyilván a rokonok sem találták el,de talán még egy nagymamánál más a helyzet. De egy legjobb barátnő aki kivül belül jól ismer,annál nem tudom elnézni vhogy.


Próbálom majd még mondogatni neki.

2016. nov. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!