Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenne 1 kérdésem, mit tudok...

Lenne 1 kérdésem, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

szoval az a helyzet hogy van egy lány barátom aki segitett/segit talpra alnom es rendbe hoznom magam olyan "vedo angyal" szerüség, nagyon rá vagyok kattanva nem tudom hogy mivel fizessem vissza azt amit tett velem, szerintem o errol nem is tud hogy az o hatas miatt lettem az aki most vagyok sikerult kitornom az egyedülletbol (ennek ellenere meg mindig ugyan ugy egy senki vagyok, nincs sok baratom, de o miatta tudom erdemes boldognak és kedvesnek lenni masokkal sőt nem erdekel senki velemenye nekem az is eleg ha ot boldogga tudom tenni emgtudom nevettetni)

szerelem meg az ilyenek most meg nem jatszanak es valszeg nem is fognak(ersd massal van) de nekem az is eleg ha megnevethetem vagy ha boldog, ez mind szep es jó de egyszer tudom es kozel van az amikor mar nem leszunk/beszelunk eggyut annyit, és ez zavar nem tudom mit csinalnak ha most se lenne a kozelemben, nem tudnam magam lefoglalni semmivel és nem tudom mit csináljak valaki help?


2017. jan. 30. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Hivd el nyaron egy jo taborba. Pl satrazas. Vagy egyszeruen valami franko esemenyre. Es lehetoleg erezze is, hogy te nem tapadni akarsz ra hanem csak viszonozni a kedvesseget.

Egyebkent vannak olyan emberek az eletben akiknek nem biztos, hogy vissza tudod adni amit kaptal toluk. Ezert erdemes masoknak adni, majd o is visszakapja mastol.

2017. jan. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!