Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mit tudok tenni?

Ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác és a haverja ezt megtudta (tőlem), hogy belezúgtam és elmondta a srácnak, hogy tetszik. De ő még nem kezdeményezett komolyabban, inkább csak gyerekesen viselkedik, beszólogat, provokál vagy ahogy ő mondja: " szívja a vérem". Amikor az ölébe akartam hajtani a fejem (csoportképnél) azt mondta, hogy "nee, inkább felém legyen a lábad"

Mit tudok csinálni?



2016. dec. 14. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán keresni egy érettebb srácot?
2016. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán nem tetszel neki. Ez még nem jutott eszedbe? Nem mindig kölcsönös. De amúgy, hogyha be is vallja, mégha kicsit tréfásan is mondja, hogy ne bántson meg, hogy konkrétan ezzel el akar magától zavarni, tehát, hogy azt mondja, "szívja a véred", akkor szerintem valószínűleg ő nem akar tőled semmit. De ettől függetlenül lehet, hogy pár év múlva igen, de én nem hinném. Amúgy talán szerintem se annyira érett, de te se nagyon talán, bocsi:S
2016. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Vagy tetszhetsz is neki, de igazából nem tudna elképzelni veled valami komolyabbat.
2016. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?...
2016. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!