Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem nem nagyon szeretnek...

Úgy érzem nem nagyon szeretnek az emberek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van hogy az osztályba nincs barátnőm, akivel elbeszélgetek stb. Mert amikor (1 éve) idejöttem ebbe az iskolába, féltem tőlük és nem mertem hozzájuk szólni most meg nincs barátnőm. Ők próbálkoztak barátkozni velem anno de én meg nem viszonoztam mert nincs önbizalmam. És most meg csak lesz*rnak és pl.múltkor egyik órán rólam beszéltek titokban (de hallottam) és azt hiszik nem hallom, vagy úgyse beszélek vissza, mert ugye ilyen félősen ismertek meg. Na meg a tanárok is engem b*sznak le ha valamit rosszul csinálok. Ma például a tesitanárom izél hogy nem jól csinálom ezt azt. Idegesít hogy azt hiszik hogy ilyen vagyok hogy azt csinálhatnak velem amit akarnak mert úgyse szólok vissza. És a másik osztályból ma odajött pár csaj, kérték a labdát (ami nálam volt tesin) hogy adjam oda, én meg nemet mondtam (ritka eset de csak azért nem fogok mindig igent mondani hogy tőlem bármit megkaphatnak) na meg hozzáfűzném hogy azt magamnak hoztam a szertárból) na és akkor meg furcsálják hogy nem adom oda és a bunkó csaj meg odaszól hogy "örülünk hogy játszol vele".. Abból az osztályból többször megbántottak. És mindig egyedül vagyok, de nem is igazán szeretnék ezekkel barátkozni mert azt érzem hogy utálnak, és én meg nem merek kezdeményezni a barátságban. Mit tegyek hogy vissza szereztem az önbizalmam ( nem mintha régen 100%ig lett volna, de több volt az biztos) és sokszor azt hiszem hogy nem csak az osztálytársaim utálnak hanem mindenki. Ma például rohadt szar napom volt emiatt már az őngyilkosságon is gondolkoztam... Sokkal több problémám van, nem csak ezért. De az túl hosszú lenne.. És tudtok tippeket adni hogy miért utálnak mostmár? Csak azért mert nem beszélek vagy lehet hogy a személyiségemmel van a baj? 1 barátnőm van csak de nem tudok barátkozni! Mit csináljak? Kicsit változzak meg? Rólam annyit hogy sokszor negatív vagyok de azért nem mindig. Jobban szeretek egyedül lenni, de azért jó lenne néha barátokkal. Légyszi segítsetek! 12\L.
2017. febr. 1. 17:54
 1/4 Ulquiorra77 ***** válasza:

Kur.ara nincs rendbe az agyad mar megbocsass.


12 evesen ongyilkossagon gondolkozol..


Sajnaltatod magad itt is.


Utalnak? Utalnak. Szard mar le. Nem minden emberrol kell tudomast venni. A masik meg, hogy menj pszichologushoz.


Ha bunkonak tuntem akkor bocsanat, de baszottul nincs rendjen valami az o agyaba se..

2017. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1# olyat nem mondod hogy öngyilkos akar lenni
2017. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ulquiorra77 ***** válasza:
Kozepe alja fele ott van, hogy gondolkodott azon.
2017. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam csak kértem tanácsot, elmondtam a problémáimat. És én nem azt mondtam hogy megölöm magam de néha amikor ilyen helyzetbe vagyok csak akkor néha ez jár a fejemben. És pszihológushoz nem megyek mert magam szeretnék megváltozni és egyedül meg úgyse mehetek el. És lehet hogy nincs rendben az agyam és tudom is, pont azért írtam hogy segítsetek mehváltozni. De nem pszihológus által. Ennyi, de látom nem érted amit ki akartam hozni ebből...
2017. febr. 3. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!