Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kell barátkozni? Mi...

Hogyan kell barátkozni? Mi lehet az oka, hogy nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés
Egy barátom sincs,se senkim és nagyon szomorú vagyok ez miatt. Ha mégis valakivel elkezdek beszélgetni kialalkil egy nincs ló jó a szamár is helyzet :( Van ötletetek mi lehet velem a probléma?Nekem semmi ötletem. ENnyire unalmas lennék? Létezhet annyira unalmas ember,akit senki se szeret? Ráadásul lenéznek az emberek nagyon. 17/L
2013. máj. 23. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez régebben is így volt? Te hogy állsz az emberekhez? Miből gondolod, hogy lenéznek az emberek?
2013. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Én is így vagyok sajnos, emiatt depressziós is lettem. :/ L/20
2013. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A viselkedésükből látom, pl. én igyekszem kedvesnek lenni de csak beszólogatnak bármit. A volt barátom szerint pl. unalmas vagyok. Ez lehet,de létezik hogy mindenkinek? Lekezelőek és bunkók. Meg látszik a testtartásukon is,látszik ha valaki örül az embernek én meg inkább azt látom,hogy húzzak már el.
2013. máj. 23. 17:55
 4/13 anonim válasza:
77%
Olyan nem létezik hogy senkinek se legyél szimpatikus ....nekem sincs annyi barátom de azzal a pár emberrel nagyon jóba vagyok de idő kellett ahhoz hogy végre normális barátokat találjak :) fel a fejjel :) ami késik nem mindig busz...:D
2013. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
És te ilyenkor mit csinálsz? Visszahúzódsz? Vagy éppen nem foglalkozol ezzel a ténnyel?
2013. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Szia:) Nem tudom, nem latom at a helyzetet, de magambol kiindulva, nekem aaltalanos iskolaban alig voltak barataim es most van 6 olyan baratnom akik mindent feladnanak ertem, es ugy baratkoztam ossze veluk, hogy onmagamat adtam, nem utanoztam masokat, vidam, kedves voltam es nem jatszottam szerepeket.Ne hagyd , hogy ez a dolog eluralkodjon rajtad, az emberek szerimetik a vidamsagot a jo kedvet. Legy onmagad, probalj kozeledni kedvesen, pl rendezz kis bulit vagy programot stb. De az is lehet, hogy nem veled van a baj, csupan a mai "menokkel" vagy korulveve :/ Ez esetben ledig kitartas, mindennek eljon az ideje:)
2013. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

Na de az iskolában sincs barátod?

Mert ott azért szokott lenni

2013. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Velem is ez van csak én fiatalabb vagyok nálad. A barátaimat csomó minden érdekli ami engem higegen hagy. Ők szeretnek pasikról, One Direction-ról, sminkekről és még sorolhatnám beszélni. Én néha meg se tudok szólalni. Azt mondták unalmas vagyok. Most már úgy érzem igazuk van. Nem szeretek bulizni, táncolni, énekelni. Zenét hallgatni szoktam bár nem vagyok oda érte. Ha hallgatok akkor is mást mint ők. Mindezek ellenére végülis megvagyunk, csak rosszul esik, hogy nekem nem tulajdonítanak akkora jelentőséget mint másoknak. Nem hiányolnak meg ilyenek. Ők a facebookon lógnak én meg rajzolni szeretek. Nem mindig értjük meg egymást, mert nem egyezik az érdeklődési körünk. Örülnék egy olyan barátnak aki kicsit olyan mint én. De én se tudok barátkozni. Emberek között kifejezetten hallgata, visszahúzódó és csendes vagyok. Sokszor azt hiszik, hogy nem szimpik nekem, haragszom rájuk, ridegnek titulálnak pedig ez nem így van. Én szívesen barátkoznék, beszélgetnék valakivel csak szinte megszólalni sem merek.

Nem tudom mi a megoldás ha rájövök majd szólok.:)

2013. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
66%
" A volt barátom szerint pl. unalmas vagyok."-Hát jó, hogy nem majd dicsér a volt barátod :) Ne legyél már ennyire manipulálható. Lehet h közben egy csomó ember foglalkozik veled, csak te nem tudsz róla...unalmas emberekkel nem foglalkozik senki.
2013. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Te szereted magad? Sokszor probléma a másokkal való kapcsolatokban, ha valaki nincs kibékülve magával, depressziós. Ne akarj görcsösen barátkozni, elég ha néha eldumálgattok, haverkodtok, a barátság majd kialakul.

Gondold végig, mik érdekelnek, mik a hobbijaid, aztán az alapján keress másokat a valóságban és a virtuális világban egyaránt.

2013. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!