Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg neki?

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Na akkor most jöhet a történet: Az egyik legjobb barátnőmnek (osztálytársamnak) nagyon megtetszett egy végzős srác (mi 9.-esek vagyunk) aki kb 2 fejjel magasabb nála és kétszer akkora mint maga a lány. A srác felé se néz a nevét se tudja de barátnőm nagyon kapálózik utána. Már annyira hogy nem tud másról beszélni. Bemegyek suliba leülök mellé (mert padtársam is) és egyből rákezd hogy a srác milyen helyes meg hogy hányszor látja. Mániákusan követi minden lépését tudja az órarendjét hogy mikor hova megy melyik busszal stb. Ez engem borzalmasan kezd zavarni. Párszor már mondtam neki hogy nyugodjon le meg hogy ne élje bele magát de akárhányszor lehiggad és beletörődik hogy úgyse lesz köztük semmi a srác véletlenül ad neki valamilyen "jelet" és barátnőm megint pattog hogy tuti akar tőle valamit. Belefáradtam, de nincs szívem vele keményen közölni mert félek hogy elveszíteném. Szerintetek mit csináljak? 15/L

2017. febr. 2. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
Az igazi barátságoknál őszinteség van. Ha másképp nem megy, akkor keményen. Nincs mese, nyilván nem leteremteni kell, de megmondani neki hogy ez már zavar téged, és lehetne más beszédtémátok is. Ha megsértődik meg, de másképp nem megy.
2017. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!