Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szép emberek nem szívesen...

A szép emberek nem szívesen beszélgetnek átlagos/csúnya emberekkel? Miért?

Figyelt kérdés
Miért nem fogadják be a saját baráti körükbe azt, aki nem hozza külső szempontjából az ő szintjüket? Többnek érzik magukat? Esetleg undorodnak a kevésbé szép emberektől?
2017. febr. 3. 18:23
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

"Mi történt veled, kérdező?"


Nem értem a kérdést. Ráadásul most én vagyok a kérdező :)

Felhoztam egy témát, és tudjátok legbelül, hogy igazam van (még akkor is ha vannak kivételek) és próbáljátok elterelni a figyelmet a kérdésről, problémáról. A kasztrendszer akkor is megfigyelhető, és szép emberek nem szívesen keverednek csúnyákkal. Nyilván a szép embereknek nem fekszik amikor ezzel vádolják őket.

2017. febr. 3. 19:21
 12/46 anonim ***** válasza:
74%

Te nagyon el vagy tévejedve... XD

Ez nem igaz. Miért lógnék tömeg plázacicákkal, akiket mintha futószalagon gyártanának, amikor megvan a saját baráti köröm, amiben senki sem csúnya?

2017. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

74%


Felejtsd el a plázacicákat. Rossz példa volt a részemről.


Ezentúl fókuszálj csupán a szép emberekre. Szép emberek szép emberekkel lógnak (általában) attól függetlenül, hogy az illető plázacica vagy sem. Remélem sikerülni fog neked kiverned a fejedből a plázacicákat :)

2017. febr. 3. 19:26
 14/46 anonim ***** válasza:
76%

A szépség relatív. Valakinek én vagyok a szép, valakinek nem.

Szerintem téged nagy csalódás ért, ha így ki vagy akadva a szerinted "szép" emberekre.

2017. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

"amikor megvan a saját baráti köröm, amiben senki sem csúnya?"


Nem gondolod azt, hogy ezzel a kijelentéseddel csak megerősíted azt amit a kérdésemben kijelentettem?

2017. febr. 3. 19:27
 16/46 A kérdező kommentje:

14


Leszállnál rólam? Mi vagy te pszichológus? Most nem rólam beszélgetünk, hanem egy adott témára. Jézusom...

2017. febr. 3. 19:28
 17/46 anonim ***** válasza:
81%

Igazából csak élvezem. :D

Nem hiszem. Miért? Szerintem nincs olyan, hogy "szép". Ideálok vannak. És mindenkié más. Szerinted te szép vagy? Esetleg, akkor inkább csúnya?

Jujj, bocsi, megint rólad kérdeztem. Azt nem szabad. ;)


Az értelmesebb réteg az alapján választ barátokat, hogy milyen a személyiségűk vagy az érdeklődési körük. Csak a felszínes emberek választanak külső alapján.

2017. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Ellentmondsz magadnak. Először azt állítod, hogy nincs olyan hogy szép, aztán azt, hogy vannak ideálok. Ha a kettőt összerakod, akkor máris megvan a megfejtés: Szépségideál. Minden kornak megvan a szépségideálja.

A kérdésemben az ilyen szépségideáloknak megfelelő nőkre/férfiakra utalok. Vagy a ma szépségideáljaira.


Mások szerint csúnya és szép vagyok. De nincs más kérdés! Ennyi információ alapján már értened kellene, hogy mire akarok választ kapni. Vagy szándékosan kerülgeted mint macska a forró kását?


És szerinted mekkora az arány a felszínes/értelmes emberek között?

2017. febr. 3. 19:37
 19/46 anonim ***** válasza:
97%
Á-á. Én a személyesideálra gondolok. Pont ma mondtam egy fiúra, hogy milyen jóképű, a barátnőm meg lehurrogta, hogy szerinte csúnya feje van. Na, akkor melykünknek van igaza?
2017. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem helyes a feltételed, ám ismerek személyesen tapasztalt kivételt- mondjuk ők elég értelmiségiek, úgyhogy érthető:)

Szerintem ezek a "szépek" legtöbbször érzik, hogy az "átlagos"- ami nálam pont, hogy nem átlagos, hanem egyéniség- több náluk, ezért támadják, kiközösítik, hogy nehogy bebizonyosodjon, hogy az ész felülkerekedik a szépségükön. Te nyilván azokra alapozod a kérdésed, akiknek a szépség mindenük. A kivételek pedig azok, akik szépek, de nem vágnak fel vele. Ha pedig csúnya valaki- teszem azt, túlsúlyos, és régebben ezért piszkálták- lehet, hogy akaratlanul is egy védekezést vesz fel, pedig a "szépek" csak meg akarták volna hívni valahova, vagy valami.

Szerintem kb. ez a három lehetőség van.

:-)


(szerintem a plázacicák nem is olyan rossz példák)

2017. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!