Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szép emberek nem szívesen...

A szép emberek nem szívesen beszélgetnek átlagos/csúnya emberekkel? Miért?

Figyelt kérdés
Miért nem fogadják be a saját baráti körükbe azt, aki nem hozza külső szempontjából az ő szintjüket? Többnek érzik magukat? Esetleg undorodnak a kevésbé szép emberektől?
2017. febr. 3. 18:23
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

40


Nem hiszem el, a 40-ik hozzászóló végre válaszolni is akar a kérdésemre. Köszönöm. Nagy megkönnyebbülés.

2017. febr. 3. 21:36
 42/46 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, hogy közbevágok, de ez akkor sincs így, ha az erőlködéstől vért hánytok a kérdezővel. Nem ismertek elég embert. Vagy csak a macákon akad meg a szemetek. Sajnálatos, mert a világ elég sokszínű, tele mindenféle emberrel.


De tessék csak nyugodtan ismételgetni az előre eldöntött dolgokat. Sok értelme van.

2017. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy kompenzáltam, hogy mindig lehetett rám számítani, meg mélyebb dolgokról is lehetett beszélgetni velem. Más pluszt nem nyújtottam. A nőknél sokkal nehezebb volt a dolog, láttam rajtuk, hogy totálisan el akarnak kerülni minden téren. Csak akkor sikerült áttörni a dolgot, amikor rá voltak kényszerítve a társaságomra sokszor, utána már igényelték is. Kapcsolat így sem jött össze.

Ennek ellenére nem értek veled egyet 100%-ban, mert csak általánosságban igaz a dolog, vannak kivételek. Ha tudományosabb választ akarsz, akkor talán azért lehet, mert a kinézethez kapcsolódik az egészség, a természet meg csak az egészségeseket tűri meg (szerintem).

2017. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
95%
Ezek személyiségfüggőek, nem szépségfüggőek.
2017. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyesèg.. úgy ahogy van.. Bár ènis azt veszem èszre,hogy manapság egyre több az ilyen ember..aki mèg a barátságokba is a külsőt nèzi .. ès leginkább az a mèrvadó számára.. elèg szomorú mondjuk.

Mármint èn a környezetembe ezt tapasztalom..

Èn ezeket valahogy sose nèztem..a belső a fontos,nm más.

23/L

2017. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
0%
Manapság fontos a külső barátságban, valamint a párkapcsolatokban is.... :/ Egy élőpélda vagyok.... A népszerű ecsetfejű srácok nem barátkoznak velem... Kinevetnek és megvetnek a kinézetem miatt, de ez a lányoknál is így van...... Rengeteg lány utasított már el.... Eddig még egy olyan lánnyal sem találkoztam, akinek tetszettem is volna, illetve, aki járt is volna velem........ 20/F
2017. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!