Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben? Mert én asszem csődöt mondtam.

Figyelt kérdés
Szóval, az helyzet, hogy volt egyszer két barátnőm és ők összevesztek egy kis hülyeségen, ami miatt már hetek óta nem beszélnek. Én mindkettőjükhez ragaszkodom, de ez így nam megy! Pláne, hogy a másikuk már keresett magának másik baráti társaságot, akikkel én annyira nem jövök ki. Nem tudom mit csináljak, pláne hogy már régóta voltak problémák mindhármunk közt, és ezek most mind egyszerre törtek a felszínre, engem meg ez teljesen padlóra küldött. Nem akarok egyikőjükkel sem rosszban lenni, de mindketten azt hisziky ha a másikkal beszélgetek kibeszéljül, meg a másik ellen hangol az illető stb. Persze ez így leírva iszonyat kevés infó, meg nem a teljes sztori (ha valaki hajlandó lenne ezt meghallgatni, írjon privátban) de valaki adjon vapami tanácsot, mert az, hogy hol egyikükkel, hol másikukkal vagyok rosszban, az nem állapot és én ezt nem bírom!
2017. jan. 9. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a helyzetben nincs jó döntés. Mondd el akár mindkettejük jelenlétében, hogy te szereted őket, és nem akarsz velük rosszban lenni. Lehet, hogy jobb lesz, ha te is keresel magadnak más társaságot, mert elég dedósokkal vagy körbevéve.
2017. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
42%
Tudod mi az a herbál?
2017. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Úgy gondolom ennek a helyzetnek a kialakulásáért nem ön a felelős, így ne okolja magát.

Jelenleg két lehetőséget látok: az első az hogy átgondolja a történeteket, és megoldásokat talál ki arra, hogy kibékítse a két lányt. Agyaljon azon, hogy milyen érvekkel győzhetni őket meg a kibékülésre. Ezek után beszéljen meg egy 3-as találkozót, ahol ezeket felhozza, és elmondja őszintén nekik, hogy egyikükkel se szeretne rosszba lenni, és szeretné ha kibékülnének.

A másik megoldás, az lenne hogy mindkét lánnyal külön ápolja kapcsolatát, de akkor közölje mindkét lánnyal hogy feledkezzenek meg a 3. létezéséről, és ne azon parázzanak hogy mikor kit beszél ki, vagy ilyeneken. Értesse meg velük, hogy fontosak mindketten, de ha ők nem hajlandóak beszélni egymással, akkor lépjenek tovább, és ne folyton a rosszat feltételezzék a másikról. Úgy gondolom ezt a beszélgetést is 3-asban kéne megejteni.

A legjobbakat!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megtaníthatom őket normális viselkedésre.
2017. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!