Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Már több, mint 10 éve ismerem, tényleg a legjobb barátnőm, de van egy dolog, amit egyszerűen nem tudok hova tenni.

Sokszor kritizál nekem bizonyos embereket, hogy mennyire nem bírja őket és mennyire hülyék. Ez még rendben lenne, de utána meg azt látom, hogy konkrétan benyal nekik, bocsánat a megfogalmazásért. Facebookon a szülinapjukra ír egy csomó szivet vagy megdicséri őket hogy jajj de csinos vagy stb, és ez már eléggé idegesít.

Nem értem, hogyha nem bírja őket, miért nyalizik folyton? Én ugyan nem csinálok ilyet olyannal, akit nem szeretek. Rákérdeztem már, de egyszerűen nem bír normális választ adni erre. Nektek van ilyen ismerősötök? Mi az oka ennek?

16L


2017. febr. 5. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem sértésként, de ezt a jelenséget úgy hívják, hogy kétszínűség :)

Igazából attól függ, milyen kapcsolatban állnak az illetővel. Lehet azért, mert valamennyire ki tudja használni őket, s addig nyalizik neki, hogy előnye legyen. Lehet azért, mert a főnöke, s nem lenne kellemes ha másnap kirúgnák.

2017. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!