Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha a barátnőim...

Mit csináljak ha a barátnőim önbizalomhiányosak?

Figyelt kérdés
Folyamatosan csak azt tudják mondani, hogy ők milyen csúnyák (pedig ez nem így van) és már mondtam nekik, hogy ez hülyeség de egyszerűen nem hisznek nekem és órákon keresztül arról beszélnek, hogy ők milyen rondák. És közbe mindenhol írogatják nekik emberek (idegen), hogy milyen szépek. Már kezd elegem lenni a sok önsajnálatból. Imádom őket mert tényleg amúgy nagyon jó barátok de ez már kicsit sok.

2017. febr. 7. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ők az a tipikus attention whore típusú lányok, nem sértésként, ez tény. Figyelmet akarnak s ezt úgy akarják elérni, hogy lecsúnyázzák magukat s várják a megerősítő megjegyzéseket. Aztán ha valaki egyetért velük, figyeld meg, hogy ki fog törni a balhé, hogy hogy mondhat ilyet, meg milyen sza.ralak, pedig a csaj jött elsőnek ezzel.

Kicsit szánalmasnak tartom ezt a viselkedést, s tényleg nem sértésként.

2017. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek abszolút igaza van... Inkább neked járna egy nagy taps, kérdező, amiért van türelmed hozzájuk.
2017. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem sértés. Csak én naiv azt hittem, hogy 14 évesen már valamennyire érettebbek az emberek. Megkérdeztem őket, hogy tudnék e olyat mondani amitől megváltozik a véleményük és rögtön mondták, hogy nem mert ők rondák és kész. Egy idő után már szerintem mindenkinek sok lenne azt hallgatni minden nap, hogy ki csúmya és ki nem. Bocsi, hogy itt fáasztok embereket a problémáimmal de nekik már nem tudom elmondani mert nagyon kiakadnának
2017. febr. 7. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Most ilyen korszakukat élik, majd kinövik. Egy időben nálunk az ment, hogy így-úgy megcsavarva de a kamaszlány kövérnek titulálta magát (alaptalanul...) És kb èn érezhettem magam hülyének (kinevetve?) hogy tiltakoztam. Szerencsére már nincs ez, pedig alig pár évvel vagyok nálad idősebb. Hidd el, barátnőid is megunják, de megértelek, én rendesen felhúztam magam mindig, szóval nagy respect neked ha van türelmed!
2017. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!