Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy közöljem egy 50 éves...

Hogy közöljem egy 50 éves emberrel hogy "nem akarom látni többet" úgy hogy ne fájjon neki?

Figyelt kérdés

27f vagyok.

Problémák vannak vele olyan amiken nem tudunk segíteni.

Sajnos sokan ismerik és ő alapján ítélnek meg engem.

A boltban tartozik és a boltos másokon követeli közte rajtam is. Amiket művel tűrhetetlen.

Többen vagyunk ismerősök vele velem 4-en akik össze szoktunk jönni meghitt bulikra. Fözés, piálás, teázás, kávézás...stb

A baj az hogy érzékeny lélek és az alkohol irányítja őt.

Ha konkrétan elküldöm azzal úgy megbántanám ahogy nem akarom mert mégis emberséges akarok maradni de kerülgetni se jó a témát. Elidegenülni sem lehet tőle mert nem hagyja. Példákat nem hozok fel konkrétan miért hoztam ezt a döntést az rám tartozik de döntöttem. Egyenlőre nem is találkozgatunk mert nem játszom meg magam előtte, egyenes ember vagyok.

Egy módszert egy megfogalmazást keresek hogy küldjem el. Nem az emberrel van a gond hanem a tetteivel a felfogásával.



2017. febr. 7. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hááát, nem is tudom... amikor jön utasítgasd vissza, hogy most programod van, fáradt vagy, stb... aztán egyszer csak feladja, nem? vagy olyan lehetetlen alak?
2017. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Jól írod, ez rád tartozik. Nem is fogunk tudni helyetted búcsúszöveget írni. Mit vársz a válaszolóktól, üres általánosságokat?
2017. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

15:16


Ma bunkó-napot tartotok a gyékán, vagy mi?

2017. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

-Sajnos lehetetlen ember.

-NEm búcsú szöveg miatt írtam ki. Tanácstalan vagyok mert mégis egy ember sorsáról döntök.

-Bunkónap ja.

2017. febr. 7. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!