Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi van velem? Többi lent

Mi van velem? Többi lent

Figyelt kérdés
Hello! Az van hogy a suliba nem beszélek senkivel csak ha kérdeznek de akor se nagyon akarok válaszolni. Nincs barátnőm és nem is nagyon akarok. Barátkoznék felnőtekel akiket ismerek.De viszont itthol mintha ki cseréltek volna.. Hangosan beszélek is meg stb.. De még az uncsimékal is egy picit vissza huzódot vagyok. Tesóm nincs és nem is akarok már csak ha nagyon lenne tőlem vagy egykorú velem.Nagyon jó családhoz tartozok kedves emberek meg nem dicsekedésből mondom de elég gazdagok is.Tehát minden teljesen normális a családba.Nem tudom mi van velem. Tanulni kitűnően tanulok. A heljtelen irásért bocsi de román osztájba járok és Romániába lakom. Nem tudom mi van velem segítsetek! Ja és már öngyilkos is akartam lenni de persze soha nem tudnék ilyesmit tenni!!! Csak ugy gondolkoztam rajta.

2017. febr. 10. 22:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amugy 14 éves vagyok lány
2017. febr. 10. 22:41
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Kicsit bolond is vagy azt látom.


Majd ezt az ongyilkosdit kinovod.

Barátra raersz, de barátkozni baratkozhatnal.

Próbálj meg felszabadultabb lenni.

2017. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem beszélsz, mert nem akarsz. Nincs barátnő, mert nem akarsz.

Hát kezd el AKARNI!

2017. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért lennék bolond?
2017. febr. 10. 22:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Létcii csak értelmes válaszokat.És kedves 1 válasz író meg mondanád kérlek miért vagyok kicsit bolond?
2017. febr. 10. 23:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy bolond, csak introvertált, tehát zárkózott és visszahúzódó személyiségű. Ezzel semmi baj, ha egyedül is jól érzed magad, ne foglalkozz mások véleményével. Egyébként is jobb az, ha megválogatod, kit engedsz közel magadhoz. Nem kell feltétlenül beilleszkedni. Otthon azért érzed magad felszabadultabbnak, mert a komfortzónádban vagy, nem pedig idegen emberekkel körülvéve. Szerintem maradj ilyen, semmi probléma nincs veled!
2017. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon megnyugtatál köszi. Végre egy ember aki normális itt 😘
2017. febr. 10. 23:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Osztom a #6-os véleményét. Nincs baj veled :)
2017. febr. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmess válaszokat! :* :)
2017. febr. 11. 10:13
 10/11 anonim válasza:
Nincs baj veled. Én is ilynen vagyok/voltam.
2017. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!