Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy reagáltatok volna erre?

Ti hogy reagáltatok volna erre?

Figyelt kérdés

Adott egy kisebb-nagyobb megszakításokkal egy 19 éves barátság. Az egyik barátnő elmeséli a másiknak, hogy valaki zaklatja, e-mailben, illetve face-en különböző profilokkal. Megbeszélnek egy találkozót, mire az említett barátnő meggyanusítja a másikat, hogy ő a zaklató.

Köpni nyelni nem tudtam, még én mondtam neki, hogy tegyen feljelentést, és erre ilyen vádakkal illet...

Azt állította, hogy ő kinyomozta, de nincs rá bizonyítéka... Mondtam neki nyugodtan jelentsen fel, nekem tiszta a lelkem, de akkor én is feljelentem rágalmazásért..

Mit tettek volna ebben a helyzetben?


2013. dec. 21. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Elküldtem volna a halál f.aszára, aztán meg mondtam volna neki hogy ne jelentsen fel. Ennyi.

Ha nem te lennél a hibás én akkor is ezt mondtam volna mert szeretem idegesnek látni az embereket, főleg akkor ha kiderül hogy alaptalan a vádaskodás!

2013. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy csak próbára tett, ilyenkor az ember mindenkire és mindenre gondol.
2013. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kőkemény iróniával a képébe mondtam volna, hogy igen, 19 év BARÁTSÁG után elkezdelek zaklatni. Idióta barom. Ha ennyi eszed van és ezt nézed ki belőlem, oldd meg magad. Aztán otthagyom. Ennyi ésszel, istenem...
2013. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!