Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hátrány, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hátrány, hogy ilyen vagyok? Más is van, aki hasonló személyiségű?

Figyelt kérdés

Ugye én is fiú vagyok, és sok sztereotípia él, hogy egy fiúnak milyennek kell lennie.


A helyzet az, hogy én annyira nem vagyok fiús, se külsőre, se belsőre.

Jó, gondolom mindenkinek mást jelent a "fiús".

Nem vagyok egy hercegnő, szerintem fiúsan öltözködök, csak alacsony vagyok, és vékony, az arcom sem olyan karakteres, így talán tűnök kevésbé fiúsnak.


A személyiségem: én pl. arra vágyok, hogy ne én kezdeményezzek, hanem hogy engem hódítsanak meg, udvaroljon nekem valaki, egy nálam erősebb, magasabb fiú, aki megvéd, és biztonságot nyújt, aki átölel alvásnál, aludhatok a mellkasán, aki hazakísér este, mert én félek a sötétben, aki nekem adja a kabátját, ha fázok, aki megnézi velem azokat a filmeket, amiket ő ki nem állhat, de elnézi, hogy én nem nézem meg a horrorfilmeket, pedig ő szereti, aki kedves, és figyelmes, és jobban kifejezi a szexuális vonzalmát, mert én félénk vagyok és visszahúzódó, és ez őt nem zavarja, és szereti, ha a nyakába ugrok, és akit nem zavar, hogy én nem szeretek sportolni, és...


Hát, hirtelen és ömlesztve ennyi jutott az eszembe.

Gondolom azért sokaknak feltűnt, hogy nem épp egy tipikus fiú jellemzését olvasta.


Ugye egy meleg attól meleg, mert fiúként a fiúkat szereti. Hogy én mennyire vagyok, vagy nem vagyok fiús, és hogy ez zavar-e valakit, az szubjektív.

Én elfogadtam magam ilyennek, nem szeretnék megváltozni, így érzem jól magam, de azért kicsit félek, hogy így nem sok esélyem lesz a fiúknál, mert pont a lényegi dolgok hiányoznak belőlem (ennek nem tudom menni értelme van).


Köszönöm aki válaszol (és megértette a problémámat)!



2016. máj. 3. 22:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez a dolog legalábbis számomra csak akkor furcsa, ha aktív vagy. Mert a leírásból annyi jön le, hogy femininebb típusú srác vagy amivel semmi probléma, nekem pl pont az ilyen típus jön be, legalábbis ha nem affektálsz meg hasonlók. Elég sok meleg van aki örül ha ő a nagyobb a párjánál és úgymond biztonságot nyújthat neki, vigyázhat rá.
2016. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Már abból látszik, hogy nem vagy túl "fiús", hogy ezt a kifejezést használod a "férfias" helyett.
2016. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
84%

Bar lany vagyok es biszex, de az eg vilagon semmi baj nincs ezzel!:) A szerelem az szerelem akkor is ha az ket ferfi kozott van, legalabbis szamomra.

Remelem megtalalod a "te herceged", nagyon aranyos fiunak tunsz!:)

Szerintem sok fiu orulne egy ilyen parnak, efelol ne aggodj. Nem hianyzik beloled semmi, lesz aki kiegeszit majd teged, nem feltetlenul kell neked az erosebbnek, dominansabbnak lenni.

Esetleg az kerdeses hogy esetleg halvany transznemusegre valo hajlam lehet benned:) De azzal sincs gond ha ugy van:)

Sok sikert kivanok!!:)

16/L

2016. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Így is találsz majd valakit aki szeretni fog :)
2016. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

1# Passzív vagyok. :) És nem hiszem, hogy affektálok, bár ezt inkább más tudná megmondani. Mindenesetre tényleg jó lenne, ha találnék egy olyan fiút, akinek az ilyen fiúk (mint én) tetszenek,


2# Azért használtam a "fiús" kifejezést, mert 20 évesen még szerintem fiúk vannak, nem férfiak. A férfiak nekem idősebbek, nem az én korosztályomat hívják így.


3# Köszönöm, nagyon aranyos vagy! :) És nincs bennem semmi transz hajlam. Nem szeretnék lány lenni.


4# Köszönöm! :) Bízok benne!

2016. máj. 3. 22:32
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Nekem csak az a furcsa, hogy a szövegből úgy jött le, mintha nem nagyon szeretnél kompromisszumot kötni pl.: "aki megnézi velem azokat a filmeket, amiket ő ki nem állhat, de elnézi, hogy én nem nézem meg a horrorfilmeket, pedig ő szereti"

Most nem piszkálódásból mondom, mert persze mindenkinek megvan, hogy mit szeret és nem is mondom, hogy horrorfilmet kell vele nézni, de néha gondolom te is tennél a kedvére, ugye? -nekem a kompromisszumkészség elég fontos egy párkapcsolatban-

Egyébként nekem aranyosnak tűnsz, nem értem mit tartasz olyan nagy problémának. :3 (Mondjuk engem nem zavarna az se, ha maszkulinabb lenne a passzív.)

Hidd el, hogy létezik olyan, aki nagy macho, alfahím meg minden, de saját magán kívül senkit nem képes szeretni. Léteznek hatalmas egoisták, "dramaqueen-ek" és még sok-sok kiállhatatlan srácok, akiknél első ránézésre nem is gondolná az ember, hogy ilyenek tudnak lenni.

2016. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Én is pontosan ilyen vagyok mint te kedves kérdező. Annyiban talán különbözünk, hogy én a horror filmeket szeretem és az akciókat nem.


19/Feminin/Passzív

2016. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
semmi baj nincs ezekkel a tulajdonsagokkal, nagyon lehet szeretni egy ilyen fiút:) persze nem ezeken múlik, de ezek miatt ne félj ismerkedni. de aktívként pont, hogy a kevésbé domináns fiúkat szeretem, akiket meg lehet zabálni, lehet babusgatni, becézgetni...szerintem nem vagyol egyedül. de abban igaza van valamelyik válaszolónak, hogy ne csak kijelentsd, hogy te mire vagy hajlando vele és mire nem. ha ő fázik te is odaadhatod a kabátod és neki is jólesik néha mellkason aludni
2016. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Az udvarlásos rész sok kicsit nekem, de amúgy tuti jól kijönnék veled ;) szerintem más is! Tehát ne izgulj
2016. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 kovpet ***** válasza:
88%

Aranyos lehetsz :)

Mondjuk a sport kérdését szerintem gondold át, az az élet fontos része.

2016. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!