Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányként néha csak én gondolom...

Lányként néha csak én gondolom úgy, hogy a fiúkkal néha tartósabb és őszintébb barátságot lehet kialakítani, mint lányokkal?

Figyelt kérdés

Barátnőim közül sokkal megromlott a kapcsolatom, mert totál hülyének néztek engem...csak az utóbbi félévben kettővel is. Amúgy sincs sok barátom, de úgy vettem észre, mintha fiúkkal jobban tudnék tartósabb és őszintébb barátságokat kialakítani. Gimiben, 5 évig végig volt egy srác, akivel nagyon jóban voltunk, volt hogy pasimnak is nézték (:D), elmentünk termálozni meg sétálni együtt simán, még egyetem első évében is volt hogy találkozgattunk, de a távolság miatt sajna megszakadt köztünk a kapcsolat. Most egyetem alatt is kialakult 3 éve egy nagyon jó barátságom egy sráccal, amivel nagyon őszinte és mély a kapcsolatunk.

Arra gondoltam, lehet hogy azét van ez, mert a családban is inkább apukám az, akivel nagyon jó a kapcsolatom. Viszont a furcsa, hogy a korom ellenére viszont a párkapcsolatot nem igénylem.

Ti is tapasztaltátok már ezt?

Lassan 23/L :)



2017. febr. 14. 23:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
"Néha"? Mindig. Saját tapasztalataim alapján igaz a városi legenda, miszerint nők között tartós barátság nincs.
2017. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
84%
Fiúként vagyok ugyan több lány barátom akivel jobb mélyebben beszélgetünk kb én sem tudom okát de azért elő fordul saját nemedhez nem fogsz tanácsért fordulni inkább :D
2017. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Túlmisztifikálod a dolgot..

Az a hatalmas igazság, hogy a pasik, sokszor csak egy nőt akarnak. Meghallgatják a sok fecsegést, a hülyeségekért nem hurrognak le, stb. mert reménykednek, hogy ez egyszer több lesz.

Ellenben egy nő szimplán odamondja a dolgokat egy másik nőnek, hiszen nincs az benne, hogy "jaj, ha elmondom a véleményem, oda az esélye annak, hogy talán lesz valami.."


Férfiként mondom ezt, szóval ez az oka annak, hogy sok lány, csak a fiúkban talál igazi barátra. Csak azt elfelejtik, hogy a fiúk sokszor máshogy éreznek.

Erre talán bizonyíték az a híres 5 éves barátság. A net korszakában, és ahol a buszok percenként járnak, egy igazi barátság nem hal meg.

2017. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Én nőként azt gondolom, hogy ha te minden lányban hibát találsz, akkor veled van a baj. A fiúk persze elnézőbbek mindenben, főleg ha csinos vagy... de ha képtelen vagy normális emberi kapcsolatokat kialakítani, akkor nem a világ összes nője az, akivel gond van.
2017. febr. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
A legrégebbi kapcsolataim nőkkel vannak, és a frissebb kapcsolataim között is több a nő, de szerintem hülyeség nemekhez kötni a dolgot. Vannak emberek akikkel kijössz, és vannak akikkel nem.
2017. febr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a fiús lányok a fiúkkal jobban kijönnek, mint a lányokkal. Konkrétan úgy általánosságba sosem tudtam lányokkal összebarátkozni, mert nem tetszett egyikek sem az, hogy túlságosan is szókimondó, és fiús vagyok. Nem is igazán tudtam velük miről beszélni, mivel nem érdekelnek a mai napig sem a lányos témák.

A fiúkkal viszont jól kijövök. Igen, igaz hogy előfordul, hogy a fiú többet akar, vagy hogy lesz valami belőle. Az egyik fiúbarátommal össze is jöttem, de nem kell törvényszerűen minden fiúbarátnak ráizgulnia a csajra a csapatba. A baráti társaságunk ugyan úgy megvan. A többieknek is van csaja, és teljesen jól működik minden szexuális töltet nélkül.


Egyikőtök írja, hogy a kérdezővel van a baj. Szerintem meg nem vele van a baj, hanem egyszerűen azzal, hogy a nők előszeretettel csinálják azt, hogy akit másnak, vagy gyengébbnek látnak szíves örömest kihasználják, megalázzák, megpróbálják manipulálni, elhallgattatják, összefognak ellene, és másokat is ellene hangolnak. Ha egy "domináns" egyed nem kedvel téged egy társaságban utána már csinálhatsz akármit, veszett az ügyed mindenkinél.

2017. febr. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Nőknél max akkor van jó barátság, ha gyerkkoruk óta ismerik egymást. Mással képtelenek normálisan létezni, mert egyből megy a pletyka, ítélkezés, ilyesmik. ;o
2017. febr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%-os ez a ferfiak koreben is ugyanigy van nemcsak a noknel, am sztem is az az oka ennek kerdezo hogy a fiuk sokkal turelmesebbek veled mert remenykednek hatha osszejottok.
2017. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ferfi es no kozott nincs baratsag. Akit te a "baratodnak" gondolsz az nagy valoszinuseggel tobbet akar, csak nem meri mondani.
2017. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#7 Pasi vagy? Mert ha igen, akkor ezt ne hangoztasd a kiszemelted női barátai előtt, mert konkrétan ők fogják eldönteni a sorsodat ;)
2017. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!